Skocz do zawartości
leider

V30 - pokrowce, etui

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam nillkin, ale wersji przyciemnionej i nie mam takich efektów, a pale i używam ładowarki indukcyjnej.

Chociaż nie codziennie tak ładuje w ten o to sposób telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sebaj.p

Ten mój też jest dymiony. Zawsze może się trafić felerny egzemplarz. Sklep przysłał nowa sztukę.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej, jakiś miesiąc temu kupiłem na allegro etui nillkin forsted. W tej chwili etui ma dość spore pęknięcia na każdym rogu, mimo, że telefon nigdy nie upadł. Wychodzi na to, że etui samo pęka od własnych naprężeń. Sprzedawca oddał pieniądze twierdząc, że dostali info od producenta, że była jakaś trefna partia, ale wydaje mi się, że to ściema. Czy ktoś miał też taki problem? Czy ewentualnie możecie polecić jakieś podobne etui w takiej cenie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    45 minut temu, # aaxaa napisał:

hej, jakiś miesiąc temu kupiłem na allegro etui nillkin forsted. W tej chwili etui ma dość spore pęknięcia na każdym rogu, mimo, że telefon nigdy nie upadł. Wychodzi na to, że etui samo pęka od własnych naprężeń. Sprzedawca oddał pieniądze twierdząc, że dostali info od producenta, że była jakaś trefna partia, ale wydaje mi się, że to ściema. Czy ktoś miał też taki problem? Czy ewentualnie możecie polecić jakieś podobne etui w takiej cenie? 

Nie używałem nigdy nillkina ale od lat korzystam ze Spigena - świetny i wytrzymały case. Bardzo pewnie się trzyma tel. i dobrze amortyzuje. Mój model to ten:
    https://allegro.pl/oferta/etui-spigen-rugged-armor-lg-v30-black-7478806696?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_ELKTRK_PLA_Telefony+i+Akcesoria&ev_adgr=Akcesoria+GSM&gclid=CjwKCAjw-OHkBRBkEiwAoOZql94fFf91I5g6ShryLfTMHIH_SepNE7YNgYyVoK4LaGVQx4uHPL9NVxoCHXQQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pecet

A mi dzisiaj przyszło takie coś:

https://s.click.aliexpress.com/e/qOXceFe

Mega przyjemne w dotyku i ładnie dopasowane to telefonu. Szczególnie to granatowe fajnie się komponuje z niebieską wersją v30. W dodatku za 7 zeta hehe

Nie mam jak zrobić fotki jak na telefonie leży default_wink.png

305fec91991f1da2c2802184284afe20.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercleb

Kupiłem taki sam, ale szary :) tyle że jeszcze czekam na dostawę, już z miesiąc. Ale czytałem że szybko schodzi zewnętrzna warstwa z niego. Za te pieniądze to nie problem, mogłem od razu kupić 2 sztuki :) ale nie byłem pewny jak ze spasowaniem będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pecet

Miałem taki szary w G6. Kupiłem w sierpniu i gdzieś na początku września dotarł do mnie. Miałem go do maja więc 8 miesięcy i zmieniłem tel. na V30. Telefonu jakoś zbytnio nie żałowałem bo w tym etui wydawał się bezpieczny. Kilka razy mi wypadl na płytki i na posadzkę na magazynie z wózka heheni etui wygląda następująco. Mam nadzieję że admin się nie wkurzy że to nie na temat G6 jest hehehe ale pokazuje tylko jak wygląda etui po dosyć hardcorowym używaniu :)13dbdcd8615d4ef13d76835da4a9085c.jpg83bd0b378f9043379814ba59337d1cd6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi