Skocz do zawartości
piotrek71207

Face Unlock - jak działa u was? Opinie, pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

goraca prosba o to jak z Waszej perspektywy dziala face unlock? Szybko? Sprawnie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W oświetlony pomieszczeniu face unlock działa błyskawicznie przy słabym oświetleniu trwa to może z 1s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale korzysta sie z tego przyjemnie? To rozwiazanie jest dla mnie bardzo ciekawe tym bardziej ze nie trzeba wciskac przycisku Power w LG. Jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa to bardzo fajnie spogladasz i już odblokowany narazie działa błyskawicznie ale v30 posiadam dopiero od 14 a face unlock od jakiś 4h używam, na ten moment nie mam jeszcze szkła i case do v30 mam nocną zmianę smartfon jest w worku strunowym i odblokowanie działa sprawnie w wymientolonym worku 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
djzaq

Pytanie takie czy wł tej funkcji nie zżera szybciej baterii ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piskorfa

Na pewno szybciej. Coś czuwa w telefonie to i wsuwa baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
spec-naz1

@piskorfa Nic nie czuwa, rozumiem ze nie miałeś styczności z V30?

W V30 są dostępne 2 możliwości korzystania z funkcji Face Unlock

1. Uniesienie telefonu do góry, automatycznie włącza się skaner i w moim przypadku się to nie sprawdziło, ponieważ nawet przy stosunkowo niedużym przechyleniu czy podniesieniu telefonu włączą się skaner i często się telefon odblokowuje nawet gdy nie mieliśmy tego w zamiarze.

2. Po dwukrotnym tapnięciu w ekran uruchamia się skaner i jak dla mnie to się sprawdza rewelacyjnie.

Czy telefon szybciej się rozładowuje? Na pewno jakiś wpływ to na baterie ma, ale z moich obserwacji wynika że jest to niewielkie, testowałem czas pracy na baterii z rożnymi opcjami i większych różnic nie zauważyłem. Największy wpływ ma AOD.

Przy ustawieniu Face Unlock w trybie automatycznym może tak się dziać, bo opcja ta włącza się częściej, ale ustawieniach tąpnięciem jest marginalne zużycie energii.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piskorfa

@spec-naz1 Nie, nie miałem styczności z V30. Dziękuję za wyjaśnienia i wyprostowanie moich przemyśleń. Myślałem o ciągłym skanowaniu, jak podałeś w ostatnim zdaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi