Skocz do zawartości
bartekc00

OP 5T nie wspiera HD w wielu znanych serwisach z filmami/serialami

Rekomendowane odpowiedzi

rdy
    Godzinę temu, Kamil Zborowski napisał:

Netflix.. Hm... no cóż nie wiem czy jakość jest UHD, HD ale jak na rozmiar telefonu wystarczająca.

Jakość na OP5t to 480p albo 576p. To jest jakość żałosna, porównywalna do DVD, nawet na tak małym ekranie jest mega pikseloza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzaco
    Jakość na OP5t to 480p albo 576p. To jest jakość żałosna, porównywalna do DVD, nawet na tak małym ekranie jest mega pikseloza
    Nie przesadzaj z tą pikselozą. Nie jest tak najgorzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    exeus
    4 godziny temu, Kamil Zborowski napisał:

vWitam,

Dziś dopiero miałem dłuższą chwilę pobawić się telefonem. Zamówiony we wtorek przed 13.00, dostarczony w czwartek o 15.00. Daleko kurier nie miał bo do Szczecina, ale dla mnie to i tak ekspresowo.

1. Wada wyświetlacza. Jak dla mnie brak. Wyczulony jestem po postach z osobnego wątku, mam lekką poświatę wzdłuż lewej krawędzi i lewy górny róg. ale maksymalnie ok. 1cm podświetla nie równo. Nie używam telefonu na najniższym podświetleniu i czarnych tłach i przy normalnym użytkowaniu tego nie widzę.

2. Netflix.. Hm... no cóż nie wiem czy jakość jest UHD, HD ale jak na rozmiar telefonu wystarczająca. Pixelozy nie widzę, obraz jest ostry. Odpalając Test patterns na Netflix wszystko jest wyraźne, czcionka na okręgu bez rozmazanego tła (blur), czcionka na linijkach zbyt mała i rozmazana, 3 szare paski z widocznym odcięciem, Kółka w rogach z bardzo wyraźnymi kreseczkami. Kolejna rzecz która mi nie przeszkadza. 

Wydawało mi się, że ktoś w poście podrzucał nazwę lub link do programu sprawdzającego licencję DRM, ale teraz tego nie dałem rady znaleźć. Jeśli ktoś chce, żebym sprawdził czy nowe telefony jednak nie mają wgranej łatki, to proszę o przypomnienie nazwy programu i sprawdzę.

Telefon zostaje ze mną:)

Czyli wada jest. Pewnie w końcu zacznie ci przeszkadzać.

Nie uważacie, że płacąc ponad 2000 za najnowsze podzespoły to brak wsparcia dla HD jest śmieszny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100

Czyli wada jest. Pewnie w końcu zacznie ci przeszkadzać.

Nie uważacie, że płacąc ponad 2000 za najnowsze podzespoły to brak wsparcia dla HD jest śmieszny?

Ja dałem niecałe 2 tysiące za op5t więc brak HD w netflixie jakoś przeżyję, zresztą i tak nie używam tego serwisu na smartfonie :)

OnePlus 5ᵀ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DRM info potwierdza L3. Jeśli chodzi o poświatę jest tak niewielka, że mogę z nią żyć. Patrząc na inne przykłady z osobnego posta to mój jest idealny:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@exeus
    Masz rację. Co nie zmienia faktu, że w czasach gdy flagowiec kosztuje 3-5k zł jest to dobry deal.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi