Skocz do zawartości
Gwozdek

Aktualizacje oprogramowania.

Gwozdek

Uwaga! Proszę o pozostawienie tego wątku oficjalnym i stabilnym wersjom Androida Oreo. Wszelkie pytania dotyczące bety Androida 9 proszę zadawać w tym miejscu:

https://forum.android.com.pl/topic/349877-beta-testy-android-90-dla-mate-10-pro

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

Avantu
    23 godziny temu, Gwozdek napisał:

Co do tej aktualizacji na 10-ego - nikt nie potwierdził, że data ta dotyczy Europy i oczywiście wszystkie serwisy, łyknęły info, jak pelikany, tym samym zapewniając sobie niezłą ilość kliknięć. :E 

Wiadomo że nie dostaniemy aktualizacji od razu, ale pytanie czy ktokolwiek na świecie ją dostał? Według tych informacji to 3 dzień w którym aktualizacja powinna być rozsyłana a na internecie nie mogę znaleźć ani jednej wzmianki jakoby ktoś tą aktualizacje dostał, wiadomo nie każdy się chwali i/lub gdzieś na chińskich forach może ktoś coś się chwalił ale ja takiego info nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Tak, już jest w Chinach. Podobno blokowany jest na ichsiejszym sofcie Nova Launcher. To chyba bug. 😮 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibdor

Tak jest potwierdzenie że nie można instalować obcego launchera a mają to naprawić.

Wysłane z BLA-L09

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oby to był bug a nie kolejna po zablokowaniu bootloadera niespodzianka z ich strony 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    U mnie jak sprawdzałem aktualizacje to pisalo brak nowych aktualizacji. Ale jak dalem opcje "pobierz ostatni pełny pakiet" to wyswietlilo mi sie dk pobrania 157 a wcześniej mialem 145.
    Karta play, telefon z xkom

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Pięknie kolego, u mnie działa

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    17 godzin temu, Avantu napisał:

Wiadomo że nie dostaniemy aktualizacji od razu, ale pytanie czy ktokolwiek na świecie ją dostał? Według tych informacji to 3 dzień w którym aktualizacja powinna być rozsyłana a na internecie nie mogę znaleźć ani jednej wzmianki jakoby ktoś tą aktualizacje dostał, wiadomo nie każdy się chwali i/lub gdzieś na chińskich forach może ktoś coś się chwalił ale ja takiego info nie znalazłem.

The update came in as EMUI 9.0.0.125 and even though the initial rollout was limited, a full rollout started on November 10th. Again, this is for the Chinese models BLA-AL00 and BLA-TL00, but the global variants should join the party sooner or later.

źródło

Region Model no. Launch/Current OS Android Pie
    Global single-SIM BLA-L09 Android 8.0 Expected in November 2018
    Global dual-SIM BLA-L29 Android 8.0 Expected in November 2018
    China BLA-AL00 Android 9.0 Released (initially on Nov 2, and widely on Nov 10, 2018)
    Edytowane przez danielx7
    dodane źródło informacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kamil78

Ja też czekam na Nadka 9.0 i doczekać się nie mogę :(

Właśnie się instaluje wersja z końcówką 157 - ciekawe czy są jakieś zmiany ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kamil78 Mam 157 od tygodnia i w moim przypadku oprócz poprawek zabezpieczeń z 1 października żadnych zmian nie stwierdziłem wszystko śmiga jak powinno.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z fanpage na FB. Region azjatycki właśnie powoli dostaje aktualizacje do 9.88ea57f1f9f0ee537f1a9adf05775ab5.jpg

Wysłane z mojego Mate 10 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi