Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 10 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Kubaan88

Moi drodzy, trzymajcie się tematu AKTUALIZACJI. Posty z cyklu " u mnie nie ma, kiedy będzie " będą usuwane, natomiast wszelkie wycieczki osobiste i bezsensowne dyskusje kto lepiej wydaje aktualizacje a kto gorzej nagradzane będą punktami. 

Wiadomość dodana przez Kubaan88

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś jak zmienić tło kiedy odbieramy połączenie? Górzysty pejzaż jest beznadziejny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpinam się do powyższego pytania. Napewno jest sporo osób którym to przeszkadza ale pewnie będzie trzeba czekać na jakąś aktualizację która kiedyś to zmieni. Nie rozumiem skąd taki pomysł na te góry...

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Zastanawiam się czy sobie ręcznie nie zmienić zdjęcia np na coś takiego ale bez sensu jechać kilkaset kontaktów jeden po drugim.. ://66e01cac6c96d9b1d315d4881933a70c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, Adamo1990 napisał:

Kto z bety dostał aktualizacje do 197?

Chyba przez nią mam przyblokowane aktualizacje

Nie tylko ty u mnie dalej wisi na 161 chociaż teraz na FF pojawiła się informacja ze 197 już zaakceptowane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś ma czas i cierpliwość to polecam ręczna zmianę. Jak dla mnie odrazu lepszy efekt 75741789769c5aa2853a8f9da3d8b535.jpg53d2e7193c5d0194797a34ac2c33f97f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    13 minut temu, n9sgroup napisał:

Nie tylko ty u mnie dalej wisi na 161 chociaż teraz na FF pojawiła się informacja ze 197 już zaakceptowane

Kolego ja wisze na becie 9.0.0.108 😒😒

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja właśnie dzisiaj dostałem przez OTA 9 tkę ! Myślałem że już o mnie zapomnieli. Od razu wersja 197.Telefon ze sklepu, karta Play.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie przed chwilą dostałem aktualizację do 9-tki. Karta Orange, wersja 197.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

A dostał już ktoś update z 161 na 197?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Doczekawszy się 9 od razu niesmak z niedoróbek. Jeśli włączymy przyciski na dole to w momencie pojawienia się klawiatury tło przycisków robi się białe w trybie przyciemniania. I jedna ze stron ustawień ekranu nie została przyciemnione w ogóle. I przy średniej wielkości ekranu niektóre paski na górze np w ustawieniach zdecydowanie są za szerokie. Gesty spoko ale przy fabrycznej folii powrót trochę uciążliwy i lepszym rozwiązaniem była by zamiana miejscami z gestem powrotu do ekranu głównego.

Edytowane przez kleryko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do mnie doszła dzisiaj 9. Zrobiłem sobie od razu wipe zobaczymy jak będzie, na razie działanie bez zarzutu. Jest kilka defektów w wyglądzie ale może w przyszłości coś poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi