Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 10 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Kubaan88

Moi drodzy, trzymajcie się tematu AKTUALIZACJI. Posty z cyklu " u mnie nie ma, kiedy będzie " będą usuwane, natomiast wszelkie wycieczki osobiste i bezsensowne dyskusje kto lepiej wydaje aktualizacje a kto gorzej nagradzane będą punktami. 

Wiadomość dodana przez Kubaan88

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek
Godzinę temu, kleryko napisał:

Ale w informacjach o urządzeniu nie mam nic napisane to mam czy nie mam? W wersji 145 nie było a od 145 do dzisiaj nie mogłem pobrać zadnej aktualizacji dzisiaj dostałem dopiero 157 FF i inne sposoby nie dawały żadnego efektu.

dodana zawartość

Czy tylko mi sie wydaje ze pod nazwą procesora powinienem mieć info o GPU Turbo?

Widzę, że nie każdy to ma.

Każdy soft nowszy od 145 ma zawarte już GT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jaque
3 godziny temu, Yogster napisał:

GPU turbo było dodane chyba w 145.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

GPU Turbo było dodane od 148.

3 godziny temu, kleryko napisał:

Ale w informacjach o urządzeniu nie mam nic napisane to mam czy nie mam? W wersji 145 nie było a od 145 do dzisiaj nie mogłem pobrać zadnej aktualizacji dzisiaj dostałem dopiero 157 FF i inne sposoby nie dawały żadnego efektu.

dodana zawartość

Czy tylko mi sie wydaje ze pod nazwą procesora powinienem mieć info o GPU Turbo?

W Mate 10 Pro nie pisze nigdzie w informacjach że jest GPU Turbo, takie info pokazuje się np w P20 Pro w miejscu gdzie mamy wersję oprogramowania. Każda kolejna aktualizacja zawiera łatki i dodatki z poprzedniej więc GPU Turbo też. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vostok
W Mate 10 Pro nie pisze nigdzie w informacjach że jest GPU Turbo, takie info pokazuje się np w P20 Pro w miejscu gdzie mamy wersję oprogramowania. Każda kolejna aktualizacja zawiera łatki i dodatki z poprzedniej więc GPU Turbo też. 
A mnie się wydaje, że przy aktualizacji w której wchodziło GPU Turbo była właśnie taka informacja. Właśnie w Mate 10 Pro.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jaque

@vostok

Mój mate przeszedł wszystkie aktualizacje po kolei do obecnej 157 i w żadnej nie było nigdzie informacji o GPU Turbo w info o telefonie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mrtito

Mam i ja. 145 -> 150 (gifgaf) -> 157 (plus) 

Screenshot_20181108-181206.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy aktualizacji do wersji 150 GPU Turbo było na liście zmian o ile dobrze pamiętam. Potwierdzeniem wprowadzenia Turbo jest nowa aplikacja Game Suite, która pełni role folderu na gry, w którym można ustawić tryb poboru mocy/ wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
grendel

Mam nieodparte wrażenie, że bateria na 157 szału nie robi. Chyba czas na FR. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
croul

GPU Turbo wyskoczyło w. 146 więc każdy kto ma ta lub wyzsza wersję już ma to w sofcie.

4e3e8847be68ecc1e0d8eabab3805ccc.jpg&key=3553b71562e05d000b2f9f7adac4941390e41f9277ffd5c58b112164531db46b

Sent from my BLA-L09 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marwol

Karta Orange
Telefon z EuroRtvAgd
Do tej pory wersja 145
Wczoraj wpadła 157, ale dopiero jako "ostatni pełny pakiet"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
luk59

U mnie też poprzez "ostatni pełny pakiet". Gdy sprawdzałem aktualizację to wyskakiwało brak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi