Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 10 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Kubaan88

Moi drodzy, trzymajcie się tematu AKTUALIZACJI. Posty z cyklu " u mnie nie ma, kiedy będzie " będą usuwane, natomiast wszelkie wycieczki osobiste i bezsensowne dyskusje kto lepiej wydaje aktualizacje a kto gorzej nagradzane będą punktami. 

Wiadomość dodana przez Kubaan88

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Chińczyki dostały to pewnie i reszta świata w końcu dostanie. Obawiam się tylko, że na więcej wsparcia nie będzie można liczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja  będzie na pewno. Na dniach ukazała się już stabilna wersja EMUI 9. Także koniec testów. Informacja ta ukazała się na kanale Huawei Device na YouTube. Koleś twierdzi, że finalna wersja oprogramowania oznaczona jako 9.0.0.161 zostanie udostępniona pod koniec Grudnia już globalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jaque

Na ff właśnie pokazała się w/w wersja Andka 9. Także pewnie niedługo będzie dostępna 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy po aktualizacji do Pie jest zalecany reset do ustawień fabrycznych? Pytam bo czytałem o tym, że może bateria szybciej schodzić jeśli się nie zrobi resetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gwozdek

@karpik607 Akurat ten Youtuber wielokrotnie podawał terminy wyssane z palca i obiecywał aktualizacje, których mój model nigdy nie dostał, więc ja bym mu tak na 100% nie wierzył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.10.2018 o 07:25, seb2018 napisał:

Nie pamiętam gdzie, ale czytałem gdzieś, że Europa ma dostać w 2 połowie grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie w FF pojawiła się wer. finalna(9.0.0.161) ale beta testerzy na SIM: Tmobile, Plus, giffgaff puki co nie mają dostępu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, karpik607 napisał:

Aktualizacja  będzie na pewno. Na dniach ukazała się już stabilna wersja EMUI 9. Także koniec testów. Informacja ta ukazała się na kanale Huawei Device na YouTube. Koleś twierdzi, że finalna wersja oprogramowania oznaczona jako 9.0.0.161 zostanie udostępniona pod koniec Grudnia już globalnie.

Jak można ustawić taki powrót do głównego ekranu jednym palcem ,  w 31 sekundzie filmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Jak można ustawić taki powrót do głównego ekranu jednym palcem ,  w 31 sekundzie filmu.

EMUI 9 obsługuje między innymi nawigację gestami(podobnie jak iPhone X) jest w ustawienia->system->nawigacja systemowa

Edytowane przez agentTM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi