Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 10 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Kubaan88

Moi drodzy, trzymajcie się tematu AKTUALIZACJI. Posty z cyklu " u mnie nie ma, kiedy będzie " będą usuwane, natomiast wszelkie wycieczki osobiste i bezsensowne dyskusje kto lepiej wydaje aktualizacje a kto gorzej nagradzane będą punktami. 

Wiadomość dodana przez Kubaan88

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki, czyli pozostaje czekać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozmawiałem niedawno ze wsparciem Huawei i dowiedziałem się że najprawdopodobniej aktualizacja pojawi się na początku stycznia. To nie jest oficjalne stanowisko huawei w tej sprawie ale tak przypuszcza człowiek z którym rozmawiałem. Fajnie by jednak było gdyby wypuścili system wcześniej.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rozmawiałem niedawno ze wsparciem Huawei i dowiedziałem się że najprawdopodobniej aktualizacja pojawi się na początku stycznia. To nie jest oficjalne stanowisko huawei w tej sprawie ale tak przypuszcza człowiek z którym rozmawiałem. Fajnie by jednak było gdyby wypuścili system wcześniej.

No fajnie by było, ale jednak to tylko miesiąc szybko minie

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli finalna wersja pojawiła się w FF to nie sądzę, że mielibyśmy czekać aż miesiąc, obstawiam tydzień, góra dwa i aktualizacja wskoczy. Bardziej zastanawia mnie to, czy użytkownicy mate 10 pro mogą liczyć na regularne łatki zabezpieczeń oraz następną wersję androida zwłaszcza, że ten model wspiera projekt treble.

Edytowane przez karpik607
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rakers

W przypadku Huawei po dużej aktualizacji jest różnie. Łatki mogą wpadać ale pewnie nie co miesiąc a kolejna wersja to wróżenie z fusów. RAczej powinna być. Będzie teraz widać po tym czy Mate 9 otrzyma druga dużą.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli będzie tak jak teraz z przeskokiem ze 147 do 157 w wielu przypadkach to nie wróżę nic dobrego. Oby nie było tak ze część dostanie 9 za chwile a część za pół roku.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gwozdek

Póki co, dystrybucja zostaje niezmieniona, czyli część dostanie od razu, a druga część poczeka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EMUI 9 ma zostać udostępnione 18 grudnia dla Mate 10, Mate 10 Pro, Mate 10 Porsche Design, P20, Mate RS  natomiast dla P20 pro będzie to data 24 grudnia.

Link do info:
https://consumer.huawei.com/sg/press/news/huawei-announces-emui-9-0-release-date-in-mate-10-and-p20-smartp/

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
EMUI 9 ma zostać udostępnione 18 grudnia dla Mate 10, Mate 10 Pro, Mate 10 Porsche Design, P20, Mate RS  natomiast dla P20 pro będzie to data 24 grudnia.
Link do info:
https://consumer.huawei.com/sg/press/news/huawei-announces-emui-9-0-release-date-in-mate-10-and-p20-smartp/
Ciekawe czy wszyscy czy seriami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, WigetRB napisał:

Ciekawe czy wszyscy czy seriami.

Pewnie to kwestia 2-3 dni jeżeli wypuszczą seriami. Przypuszczam, że pierwszym albo jednym z pierwszych będzie region Europejski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi