Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 10 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie to kwestia 2-3 dni jeżeli wypuszczą seriami. Przypuszczam, że pierwszym albo jednym z pierwszych będzie region Europejski.
    Super, w końcu będzie sterowanie gestami, bo nie lubię jak dolny pasek zabiera mi wyświetlacz, a przycisk wiszący jest wkurzajacy. Jeszcze tylko Google asystent i telefonik kompletny.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7 minut temu, WigetRB napisał:

Super, w końcu będzie sterowanie gestami, bo nie lubię jak dolny pasek zabiera mi wyświetlacz, a przycisk wiszący jest wkurzajacy. Jeszcze tylko Google asystent i telefonik kompletny.

Huawei obiecywał już dawno szybkie aktualizacje zarówno jeśli chodzi o łatki zabezpieczeń jak i nowe funkcje, czyli w zasadzie nowe wersje androida. Jestem wręcz bardzo ciekawy czy porzucą serię mate 10 w przypadku aktualizacji do  androida Q czy może jednak wszystkich pozytywnie zaskoczą i zaktualizują oprogramowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vostok

A jak tam nagrywanie rozmów w 9? Ponoć jest zablokowane i żaden soft nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

9 ma 100% zablokowane nagrywanie rozmów.  Mniejmy nadzieję że Google zmieni swoją politykę i odblokuje możliwość nagrywania rozmów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    18 godzin temu, karpik607 napisał:

Huawei obiecywał już dawno szybkie aktualizacje zarówno jeśli chodzi o łatki zabezpieczeń jak i nowe funkcje, czyli w zasadzie nowe wersje androida. Jestem wręcz bardzo ciekawy czy porzucą serię mate 10 w przypadku aktualizacji do  androida Q czy może jednak wszystkich pozytywnie zaskoczą i zaktualizują oprogramowanie.

Ponoć wszystkie flagowce mają co najmniej dwa lata wsparcia, czyli jeszcze jednego androida powinniśmy dostać. Do czegoś jest też ten Project Treble.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Niestety, nic nie jest przesądzone. Flagowiec P9 z 2016 dostał jedną aktualizację w Europie, za to model Honor 8 z tego samego roku dostał dwie. W tej chwili w Hiszpanii bodajże są testy nowego Androida dla P10. Więc, jak widać, ciężko jest w tej chwili cokolwiek jednoznacznie stwierdzić :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

The update will be available from 18 December 2018 in Singapore

1544431877412.jpg

SINGAPORE, 10 DECEMBER 2018 – Huawei Consumer Business Group today announced the availability of EMUI 9.0 for its Mate 10 and P20 smartphone series. 

Tu jest napisane że w Singapurze będzie dostępne, nie ma nic o Europie chyba że coś pomijam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 12.12.2018 o 11:36, Gwozdek napisał:

Niestety, nic nie jest przesądzone. Flagowiec P9 z 2016 dostał jedną aktualizację w Europie, za to model Honor 8 z tego samego roku dostał dwie. W tej chwili w Hiszpanii bodajże są testy nowego Androida dla P10. Więc, jak widać, ciężko jest w tej chwili cokolwiek jednoznacznie stwierdzić :D 

No to zależy od dystrybucji i ostatnio okazało się że od jakiego operatora jest włożona karta. ?

Samsung np jeszcze wspiera S7 EDGE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    overse

Też już nie mogę się doczekać gestów , mam tylko nadzieję że nie spartolą animacji i będzie to chodziło płynnie
    Czy ktoś z Was używa google now on tap? Jak to w ogóle włączyć na Huawei ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    27 minut temu, overse napisał:

Czy ktoś z Was używa google now on tap? Jak to w ogóle włączyć na Huawei ?

A to to się włącza w samym Google, Huawei nic do tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi