Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 10 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Kubaan88

Moi drodzy, trzymajcie się tematu AKTUALIZACJI. Posty z cyklu " u mnie nie ma, kiedy będzie " będą usuwane, natomiast wszelkie wycieczki osobiste i bezsensowne dyskusje kto lepiej wydaje aktualizacje a kto gorzej nagradzane będą punktami. 

Wiadomość dodana przez Kubaan88

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się też wersja 158 z poprawkami z grudnia więc ciekawe co przyjdzie pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pojawiła się też wersja 158 z poprawkami z grudnia więc ciekawe co przyjdzie pierwsze.
Ja mam dalej 157,ciekawe kiedy dostanę.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up u mnie na karcie z plusha, telefon z euro rtv jak narazie brak, ostatnia aktualizajcja na 8 to .157, czekam z niecierpliwoscia 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
@up u mnie na karcie z plusha, telefon z euro rtv jak narazie brak, ostatnia aktualizajcja na 8 to .157, czekam z niecierpliwoscia
No u mnie to samo, a powiedzcie mi na czym polega ten Project Treble? To po prostu trzeba mieć zainstalowane? I jeszcze jedno pytanie, czy jak jeszcze mam zainstalowana nakładkę Nova launcher to nie będzie to w jakiś sposób blokować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
simi79

Jest aktualizacja do 9.0.161. Aktualnie mam betę. 108

c40922b3c235ff09041de3308d7884ed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, WigetRB napisał:

No u mnie to samo, a powiedzcie mi na czym polega ten Project Treble? To po prostu trzeba mieć zainstalowane? I jeszcze jedno pytanie, czy jak jeszcze mam zainstalowana nakładkę Nova launcher to nie będzie to w jakiś sposób blokować?

Projekt treble to takie "zarządzenie" od google, że smartfony wypuszczone z androidem 8.0 już w pudełku mają dostawać aktualizacje zabezpieczeń i funkcji minimum przez dwa lata bodajże. Google odseparowało jądro systemu po to żeby łatwiej było producentom telefonów wprowadzać aktualizację. Z tym różnie bywa, projekt treble nie działa tak jakby tego google chciało. W szczegóły się nie zagłębiałem bo nie jestem programistą więc nie posiadam odpowiedniej wiedzy na ten temat.

Edytowane przez karpik607
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, sajmon44 napisał:
A ja dostalem przed chwila
0a577e47d72872cab501f980f293d3c4.jpg&key=900264d817844d9971b75aab24695b061923083c016525dda1a9ba0db6bc77b2

Ja wcześniej mialem bete

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gwozdek
13 godzin temu, sajmon44 napisał:

Czyli jak ktos ma android 9 beta ma sie cofnąć do android 8

Pewnie tak, ale cofka odbywa się przez HiSuite i musisz patrzeć czy program już oferuje taką możliwość.

dodana zawartość

@skrzydlaty00 widzę końcówkę -log, czyli to jeszcze beta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z rana otrzymałem taką samą poprawkę do bety jak [mention=379031]skrzydlaty00[/mention], a teraz wjechała aktualizacja 753MB do oficjalnej wersji 9.0 dodam, że nie robiłem żadnego downgrade. Wszystko OTA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z rana otrzymałem taką samą poprawkę do bety jak[mention=379031]skrzydlaty00[/mention], a teraz wjechała aktualizacja 753MB do oficjalnej wersji 9.0

Każdy dostaje oprócz mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi