Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 10 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Gwozdek

Temat do dyskusji o becie Androida 10 dla Huawei Mate 10 Pro -> 

Ten wątek niech pozostanie do dyskusji na temat wersji EMUI 9 do czasu premiery stabilnego EMUI 10

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

@zibdor  tak, ale tak jak pisze, rano dostałem tylko jakaś poprawkę ale nie pobieralem bo nie miałem jak, a jak już miałem możliwość wyskoczyła mi pełna 9tka. Jestem już po instalacji. Wszystko chodzi tak jak trzeba. Względem bety na pierwszy rzut oka nie ma powiadomienia po ściągnięciu belki powiadomień że to beta. To tak na pierwsze 5 minut.

Wszystkim którzy czekają na 9tke i nie byli w beta mogę powiedzieć że wczoraj akurat rozmawiałem z gościem z huawei i chcą do końca roku zaktualizować mate10pro, więc myślę ze każdy niedługo powinien otrzymać aktualizacje że wszystkimi nowościami androida 9.

Spoiler

Screenshot_20181218_182007_com.huawei.android.hwouc.thumb.jpg.588ad5cb4d9e0332b4becfa9f82c2b7e.jpg

Edytowane przez skrzydlaty00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem rano jakąś małą aktualizacje 11kb pisało że zmieniono aplikacje systemowe. Co to oznacza? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibdor

@skrzydlaty00 Czy ta wersja blokuje instalację innego launchera ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    agentTM

Takie pytanie do tych co już mają 9.0.0.161 jak u was wygląda rejestr połączeń - czy macie ikony(symbol słuchawki ze strzałką) połączeń przychodzących, wychodzących i nie odebranych połączeń? bo u mnie nadal brak ikon dla połączeń przychodzących i nieodebranych tak jak na screenie, miałem tak na .108 na oryginalnym motywie białym i jak widać czarnym i dalej to samo

2143307980_callregister.thumb.png.c2100a14c96728961bdb1d0b4aaeb8c6.png 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem testerem bety, dzisiaj dostałem poprawkę 9.0.0.161 ważącą około 780mb. W rejestrze u mnie nadal jest bez ikony połączeń przychodzących, wybierane numery jest ikona zaś nieodebrane są na czerwono

Diamentem po szkle...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dostałem małą aktualizacje po becie parę kB. Numery się zgadzają ale na końcu dalej mam log 

Screenshot_20181218_203321_com.huawei.android.hwouc.jpg

Edytowane przez Ziomal_1313

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie ktoś wie co to może oznaczać? 

Screenshot_20181218_203202_com.huawei.android.hwouc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A na angielskich kartach probowaliście szukać aktualizacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@zibdor powiem szczerze że nie wiem bo nigdy nie instalowałem innego niż Stockowy. Niezależnie od marki posiadanego telefonu. 

@agentTM  nadal nie ma ikon przy wszystkich polaczeniach i nie wiem od czego zależy że jedne połączenia maja ikonkę a inne nie

@Adamo1990 nic nie pomogą karty angielskie bo beta była polska, pomimo że dołączenie do projektu wymuszone przez angielskiego operatora. 

Edytowane przez skrzydlaty00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    agentTM

Czyli problem z brakiem ikon w rejestrze połączeń występuje nadal, tylko po co było to zgłaszać w programie beta jak i tak tego nie naprawili, choć miałem odpowiedz że zostanie to naprawione 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi