Skocz do zawartości
Sazem

Poradnik jak uruchomić wzmacniacz w LG V30

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie apka HIFI Status teraz dostępna przez 2 dni w sklepie za free

• Piwko! 2
    • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ketton
    Dnia 20.02.2018 o 13:05, bukomisiek napisał:

Dostałem dziś rozgałęziacz Vitalco i efekt jest taki że jak podepne go do tel i potem słuchawki to słychać jak przez wodę, jak wyciągam i wkładam jack od słuchawek do rozgałęziacza to w pewnym momencie gra jedna bądź obie bardzo dobrze ale jak wepne do końca to jak przez wodę dźwięk, a jak wepne 2 słuchawki w 2 wejście to jest jeszce gorszy dźwięk, czy to wina tego rozgałęziacza? Czy mam go reklamować?
    Sprawdzę jeszce u żony na S8 czy jest tak samo.

U mnie niestety identyczne objawy. Również po podłączeniu rozgałęziacza do komputera dźwięk jest zauważalnie gorszej jakości. Definitywnie wina rozgałęziacza. Ja zamówiłem wcześniej podobny, tańszy, a ostatnio ten od Vitalco. Oba do niczego. W sumie to nie ma wyjścia trzeba by zrobić tak, jak Pyle napisał. Poprosić przed zakupem o sprawdzenie rozgałęziacza, bo inaczej niepotrzebnie można stracić czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    U mnie niestety identyczne objawy. Również po podłączeniu rozgałęziacza do komputera dźwięk jest zauważalnie gorszej jakości. Definitywnie wina rozgałęziacza. Ja zamówiłem wcześniej podobny, tańszy, a ostatnio ten od Vitalco. Oba do niczego. W sumie to nie ma wyjścia trzeba by zrobić tak, jak Pyle napisał. Poprosić przed zakupem o sprawdzenie rozgałęziacza, bo inaczej niepotrzebnie można stracić czas.
    U mnie on działa ale na słuchawkach bez mikrofonu (z dwoma paskami), już zamówiłem sobie taki 4 kanałowy z 3 paskami na jacku.

*Nabazgrane z V30*
    ***Power by Qualcomm***

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ketton

Faktycznie. Na słuchawkach od Galaxy S7 (trzy paski) występują zniekształcenia dźwięku. Natomiast podłączyłem do niego słuchawki Brainwavz Delta (dwa paski) i gra normalnie...

A mógłbyś wrzucić linka do tego rozgałęziacza z trzema paskami na jacku, który chcesz zamówić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyle

Dokładnie jak pisze bukomisiek, to nie wina przdlużacza Vitalco tylko słuchawek razem z mikrofonem.

Ja np. nie potrzebuje mikrofonu i  slucham tylko muzyki na swoich lepszych sluchawkach bez mikro,  nie od tych z zestawu z LG i u mnie działa elegancko.

To fakt że przedłużka Vitalco nie pracuje z mikrofonem i robi sie dźwięk jak pod wodą.

Zależało mi też na fakcie aby przedłużka była jak najkrótsza i ma jakies 10cm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Panowie, to jest coś pięknego.
    Pozdrawiam z podłogi.

Spoiler

944dd0fa6f75dc263fa39e3697727ee7.jpg

Spoiler

e0135a763e2cead03b1994767928a287.jpg

*Nabazgrane z V30*
    ***Power by Qualcomm***

Edytowane przez srbastek
    Dodano spoiler dla lepszej czytelności postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyle

Widze kolega też apke chapnał szybciutko ^^ bo były tylko dwa dni, I jak ona ci sie sprawuje nie sypie błedami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Widze kolega też apke chapnał szybciutko ^^ bo były tylko dwa dni, I jak ona ci sie sprawuje nie sypie błedami?
    Żadnych błędów nie uswiadczylem jak narazie.

*Nabazgrane z V30*
    ***Power by Qualcomm***

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytałem całość i takie pytanie do was:
    1. jak rozumiem opcja tego DAC to jest tylko na słuchawkach podpiętych przez jacka ? Czy istnieje opcja aby to uruchomić to na stałe poprzez softa ?

2. Mam JBL Under Armour i generalnie chciałbym żeby telefon grał głośniej  (nie musi być ten cały DAC) po prostu w porównaniu do G4  telefon jest te 20% za cichy dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi