Skocz do zawartości
Sazem

Poradnik jak uruchomić wzmacniacz w LG V30

Rekomendowane odpowiedzi

Pyle myślę że tak. Mnóstwo jest tego na Allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyle

Dobra Panowie ;) w końcu nadszedł ten moment dzisiaj kupiłem v30, i o dziwo wsadziłem słuchawki sony zx600 i od razu wyskoczyło HI-FI i quad się załączył i włączyłem w korektorze quadband czy jakoś tak robi robotę na prawdę, po wyłączeniu wzmacniacza głuchy by usłyszał różnice bass nie ten i ciszej dużo, po włączeniu wzmacniacza jest ok ale słucham na okolu 60 głośności.

Ciekawo co będzie razem z przedłużaczem bo zamówiłem już go. Bez przedłużacza robi robotę już wzmacniacz, możne to temu ze ostatni mój tel najnowszy to nexus 5 tez od LG :)

30/01/2018

No z przedłużaczem robi robotę jeszcze lepiej i to mocno bez kitu xD. teraz max 35-45 góra ^^ 
    Zamówiłem taki: http://allegro.pl/rozgaleziacz-trojnik-wt-2gn-mini-jack-vitalco-i6727956123.html

Podłączałem jedne i drugie słuchawki do wejścia to zero strat /ciach/ :D można z kimś się dzielić muzyką.  

Ciekawo jak będzie z adapterem jeszcze bo czekam z ali.

Edytowane przez Pyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ketton
    Dnia 28.01.2018 o 01:04, Pyle napisał:

No z przedłużaczem robi robotę jeszcze lepiej i to mocno bez kitu xD. teraz max 35-45 góra ^^ 
    Zamówiłem taki: http://allegro.pl/rozgaleziacz-trojnik-wt-2gn-mini-jack-vitalco-i6727956123.html

A mógłbyś napisać czy z tym przedłużaczem, który zamówiłeś na allegro nie masz problemów? Ja zamówiłem ten dany jako przykład z #1 posta  http://allegro.pl/kabel-przewod-adapter-rozdzielacz-jack-3-5mm-i6566881900.html  no i niestety okazał się tandetny. Po podłączeniu do telefonu aplikacje same się włączają, raz gra jedna słuchawka, raz druga. Jak się już porusza trochę tym kabelkiem, to się ustawi wszystko jak ma być, ale wystarczy mały ruch i znowu lipa. Jednym słowem dziadostwo.

Pocieszyłem się tym, że faktycznie jak się ma dobrą, podkreślam „dobrą“ przejściówkę, to dźwięk wbija w fotel.:boisie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyle
    1 godzinę temu, ketton napisał:

A mógłbyś napisać czy z tym przedłużaczem, który zamówiłeś na allegro nie masz problemów? Ja zamówiłem ten dany jako przykład z #1 posta  http://allegro.pl/kabel-przewod-adapter-rozdzielacz-jack-3-5mm-i6566881900.html  no i niestety okazał się tandetny. Po podłączeniu do telefonu aplikacje same się włączają, raz gra jedna słuchawka, raz druga. Jak się już porusza trochę tym kabelkiem, to się ustawi wszystko jak ma być, ale wystarczy mały ruch i znowu lipa. Jednym słowem dziadostwo.

Pocieszyłem się tym, że faktycznie jak się ma dobrą, podkreślam „dobrą“ przejściówkę, to dźwięk wbija w fotel.:boisie:

Zero problemów, kabel jest na prawdę gruby, wydaje się solidny, mam go tydzień czasu i działa należycie i nie miałem problemów takich jak opisałeś. 
    Końcówki też są na dobrym poziomie, ładnie wchodzi w telefon nie za ciasno nie za luźno w sam raz wiec nie ma obawy że wypada, tak samo wtyk od słuchawki do końcówek, dodatkowo zauważyłem że kabel może strumieniować dźwięk w dwóch stronach.

I jeszcze co mnie zaskoczyło nie wiem czy tylko tak jest w V30 bo ma mocny wzmacniacz bo korzystając z przedłużki z jednego wejścia i drugiego czyli np. kumpel z nami chce też tego samego po słuchać na swoich słuchawkach to nie ma spadku mocy tzn że jak się podłącza drugi zestaw słuchawek to zazwyczaj ciszej gra a tu nic zero reakcji nadal naparza full mocą z czego jestem bardzo zadowolony, podłączając przedłużkę do mp3ójki i podłączałem dwoje słuchawek to był spadek głośności i jakości. Także polecam, najgorszy minus to że przesyłka kosztuje więcej niż przedłużacz, ale nie miałem wyjścia bo w mojej mieścinie nie ma dobrego sklepu. 

ps. Ja nie zamawiałem z 1posta bo wiedziałem że prędzej czy później będą problemy bo jest cienki i widać niskiej jakości.

Edytowane przez Pyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sazem

Najlepiej by było kupić przedłużkę 15 cm bez rozgałęźnika ale sam szukałem takiej i niestety nie znalazłem nic ciekawego, same rozgałęźniki. Do słuchawek dokanałowych używałem jakiegoś najtańszego rozgałęzienia z aliexpress i u mnie nie było żadnych problemów. Obecnie mam Somic V2 (54 Ohm) i Beoplay H4 (odczepiany kabel) i na tych słuchawkach słucham.

@ketton Przykro mi że te z linka okazały się aż tak słabe. Edytuje pierwszy post i wrzucę ten sprawdzony przez Pyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyle

@Sazem ja polecam bo na prawdę jest gruby, szukałem w swoim mieście i okolicach to słabo albo nie ma krótkiego albo po pare m i też cienkie, tym bardziej jak wyżej wspomniałem nie ma strat, nawet jak sie podłaczy drugie słuchawki ^^ .

Edytowane przez Pyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zzachm

Hej a ma ktoś z Was porównanie do LG V20 czy HTC One M9, HTC 10 pod względem max głośności? 

Zrzut ekranu 2018-02-11 o 22.41.20.png

Edytowane przez srbastek
    Usunięto link zgodnie z reg. 5.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sazem

@zzachm Porównanie które zamieściłeś zapewne odnosi się do sytuacji w której V30 gra na wzmacniaczu zintegrowanym z procesorem. Seria V od Lg jest dość ciężka do sprawdzenia w takim benchmarku gdyż problem stanowi uruchomienie wzmacniacza z pełną mocą. Na kanale Pocketnow jest seria  "real audio review" różnych telefonów i nawet tam testerzy dopiero po kilku trikach uruchomili wzmacniacz "dodatkowy" w serii V (bodajże od V20) i z pomiarów jednoznacznie wynikło że nie ma drugiego tak głośno grającego telefonu. Wręcz stwierdzili że V30 miażdży wszystkie inne mocą wyjścia (w teście V30 załączyli wykresy głośności).

Dodatkowo polecam dwa filmiki o V30 opisujące moc jaką ma V30:

od 4:45

od 9:55

Edytowane przez srbastek
    Usunięto film który dotyczył innego telefonu.
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,pytanie laika, mam słuchawki te co w zestawie oraz akg od S8 obie są dokanalowe, mam jeszcze jbl e45 bt. I czy warto kombinować z tym co tu Panowie opisaliscie, jeśli tak to poproszę was o pomoc w tym co kupić i jak to połączyć.

*Nabazgrane z V30*
    ***Power by Qualcomm***

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyle

Opłaca się bo słychać różnice.
    Musisz kupić przedłużke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi