Skocz do zawartości
purebmx

Dokładny model telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

purebmx

Witajcie. Nie wiedziałem gdzie dokładnie napisać, ale zdecydowałem się na problem techniczny ze względu iż nie mogę ogarnąć się pod względem specyfikacji jaki to dokładnie jest model telefonu. Nie chcę tutaj robić jakiejś pseudoreklamy, ale dla tych co chcą pomóc i się na tym znają - strona gdzie kupiłem redmi note 4. Problem polega na tym, że sprawdzając na ##### dokładnie model "dual sim 4g" ma całkiem inne specyfikacje niż na stronie gdzie kupiłem.

W skrócie. Mam Xiaomi Redmi Note 4 w wersji 4/64gb z snapdragonem. Jak dokładnie nazywa się ten model. Czy to jest jakiś pro, x, czy jaki czort :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

@purebmx Ty masz Redmi Note 4 global version. NIe ma wersji pro, x czy innego czorta :) Te dodatki w nazwie do wymysł sprzedającego, a liczy się CPU, w tym przypadku snapdragon.

Jeśli będziesz chciał do niego dokupywać jakieś akcesoria, to wtedy szukasz takich, które mają w opisie RN4X i ewentualnie global version. Przykład https://www.aliexpress.com/item/MSVII-For-Xiaomi-Redmi-Note-4X-Case-Matte-Back-Cover-Hard-Coque-Slim-Fashion-Housing-For/32801003556.html

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    purebmx

Dobra, widzę czym się różni. Jak dojdzie mi w poniedziałek czy wtorek kurierem to sprawdzę te wyjścia na górze. Polecasz tego case?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

Mam go, świetnie trzyma się w dłoni, nie ma możliwości, żeby się wyślizgnął ze względu na chropowatą strukturę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi