Skocz do zawartości
Placeks

OnePlus 5T - Z jakiego smartfona zrobiliście przesiadkę?

Rekomendowane odpowiedzi

Damix2

@filjusz Działają bardzo podobnie. OnePlus 5T wykonuje operacje odrobinie szybciej, lecz mniej płynnie od iP7. Z iPhone jeszcze jest taka sprawa, że jakoś "przyjemniej" mi się go używa (nie chce brzmieć "emejzingowo", ale odczucia z użytkowania są dla mnie lepsze. Jeśli chodzi o RAM, to mimo 8GB (miałem wersję 128GB) w OP5T, aplikacje zachowywały się podobnie, jak w iPhone 7. OP5T ma na pewno dużo lepszą baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zrobiłem dzis przesiadkę z Lenovo A806

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mastefix

Hehe to chyba poczułeś ogromną różnicę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kulfi82

Ja przesiadłem się z Moto X Style i różnica jednak jest kolosalna w samej responsywności jak i wykonaniu telefonu. Ekran ma bardzo fajnie dobraną kolorystykę i bardzo ładnie świeci - ja jakoś spektakularnej różnicy nie widzę między S8 mając go obok. Spasowanie i jakość elementów obudowy godne flagowca za kilka koła. System to chyba najlepsza odsłona androida z jaką miałem przyjemność pracować a przerobiłem już niemal wszystko zaczynając od Andka 1.5 na HTC Hero. Na minus niestety bardzo przeciętny głośniczek, który do stereofonicznego X Style kompletnie nie ma startu no i tak na siłę aparat - chociaż akurat ten element jest ostatnią rzeczą na jaką zwracam uwagę w smartfonach.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mastefix

Z głośnikiem dramatu nie ma, gra głośno i czysto....ale w porównaniu ze stereo to każdy, "dolny mono" kuleje :) Ja byłem zakochany w stereo Nexusa 6P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    11 godzin temu, mastefix napisał:

Hehe to chyba poczułeś ogromną różnicę ;)

ano tak.

Acz mniejszą niż gdy kupowałem Lenovo. Ogólnie ja nie lubię często zmieniac telefonu. Jesienią 2014 r. po trzech latach wymieniłem HTC Desire Z na to Lenovo. I wtedy czułem ogromną różnice. Dziś czuję chyba zdecydowanie mniejsza różnice niz wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dzisiaj przesiadłem się z Xiaomi redmi note 2 po 2,5 roku uzytkowania. Prędkość działania jest zabójcza. Jeśli chodzi o ekran to chyba nie potrafię wychwycić nierównomiernego podświetlenia o którym tak głośno w jednym temacie ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mastefix

może zwyczajnie masz zdrowy ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo mozliwe, a jak to rozpoznać w naturalnych warunkach, tzn czy mam nierównomierne podświetlenie bez oled tools

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mastefix

u nie np. było to widać na ciemnym tle Twittera, lub na domyślnym wyglądzie systemu na pasku ustawień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi