Skocz do zawartości
Placeks

OnePlus 5T - Z jakiego smartfona zrobiliście przesiadkę?

Rekomendowane odpowiedzi

iMoCks

Mam iPhone X i dostałem wczoraj OP5t od tak za śmieszne pieniądze. Jestem po 24h użytkowania.
    Fajny telefon, niesamowicie szybki. Po pierwszym ładowaniu nie jestem w stanie dobrze określić baterii ale wystarczyła na mniej niż w tym drugim.
    Nie wiem jak długo u mnie zabawi ale jak na razie ma zadatki na to by być telefonem zastepczym, takim że jak się zniszczy to nie będzie go szkoda.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pstryk

Ja się przesiadłem z Nexusa 5X na OnePlusa 5T - jakoś nie lubię przesadzonych nakładek innych producentów i ilości aplikacji, których i tak bym nie używał (jak np w Samsungu, chociaż w S8 bardziej przeszkadza mi ten zagięty ekran - wygląda ładnie na zdjęciach promocyjnych, ale w użytkowaniu już nie jest tak fajnie). 
    Przesiadka z 2GB RAM i 32GB pamięci wbudowanej na 8GB RAM i 128GB pamięci sprawia, że na prawdę czuję różnicę. Może nie po samej pamięci na pliki, bo tej w N5X nie udało mi się nigdy zapełnić, ale RAM robi swoje - jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby jakakolwiek a aplikacji, z których korzystam się zamknęła sama i musiała odpalać na nowo.
    Bateria w N5X też pozostawiała sporo do życzenia, bo ledwo mi wystarczała na cały dzień. Fakt, że w Nexusie już się po dwóch latach zużyła, no i tu widzę największą wadę OnePlusa - w tamtym Nexusie byłbym w stanie jeszcze sam sobie wymienić baterię, tutaj będzie trudniej to zrobić. 
    Jeśli chodzi o aparat, to zdjęcia na pewno dużo gorzej nie wychodzą, ale bezpośredniego porównania jeszcze nie robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    elmak

Witam ja na 5t przesiadłem się z 3t i na samym początku największe wrażenie zrobił na mnie ekran. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll
    Ja się przesiadłem z Nexusa 5X na OnePlusa 5T - jakoś nie lubię przesadzonych nakładek innych producentów i ilości aplikacji, których i tak bym nie używał (jak np w Samsungu, chociaż w S8 bardziej przeszkadza mi ten zagięty ekran - wygląda ładnie na zdjęciach promocyjnych, ale w użytkowaniu już nie jest tak fajnie).  Przesiadka z 2GB RAM i 32GB pamięci wbudowanej na 8GB RAM i 128GB pamięci sprawia, że na prawdę czuję różnicę. Może nie po samej pamięci na pliki, bo tej w N5X nie udało mi się nigdy zapełnić, ale RAM robi swoje - jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby jakakolwiek a aplikacji, z których korzystam się zamknęła sama i musiała odpalać na nowo.

Bateria w N5X też pozostawiała sporo do życzenia, bo ledwo mi wystarczała na cały dzień. Fakt, że w Nexusie już się po dwóch latach zużyła, no i tu widzę największą wadę OnePlusa - w tamtym Nexusie byłbym w stanie jeszcze sam sobie wymienić baterię, tutaj będzie trudniej to zrobić. 

Jeśli chodzi o aparat, to zdjęcia na pewno dużo gorzej nie wychodzą, ale bezpośredniego porównania jeszcze nie robiłem.

Sprawdź ceny czy na pewno opłaca się samemu wymieniać baterię w OP5T: https://www.oneplus.com/pl/support/pricing/detail

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ablak

Pół roku temu przesiadłem się z Nexusa 6. Byłem z niego bardzo zadowolony. 5T jest jakby jego emanacją, następnym krokiem w ewolucji. Tylko niestety nie dorównuje nexusowi z głośnikiem zewnętrznym. W nexusie to było prawie "Kino domowe" .....Bardzo szybko przyzwyczaiłem sie do proporcji 18;9. pasuje mi to. Jest poręcznie. Nie zakładałem jeszcze OP5T do Gogli VR , bo na pewno będzie gorzej niż N6.  Mój następny fon to będzie OP7....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi