Skocz do zawartości
Marta Banasiak

Samsung S5 przestawił tryb ładowania w tryb powerbank

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
    Jestem nowa na forum. Mam nadzieję, że zamieszczam temat w dobrym miejscu.

Mam od wczoraj problem z telefonem. Wszystko działało poprawnie aż tu nagle telefon zresetował się sam 3 razy i się zaczęło....
    Wyskakiwał mi komunikat że muszę zainstalować jakąś apkę bo jeśli tego nie zrobię to telefon po podłączeniu do ładowania nie będzie pobierał energii lecz będzie ją wysyłał. Pomyślałam, że to jakiś wirus więc kliknęłam na "nie pokazuj więcej". 
    Niestety okazało się, że rzeczywiście telefon się nie ładuje! Zamiast tego jest w funkcji power bank czyli oddaje swoją energię.

Co mogę z tym zrobić? Czy jest ktoś kto mógłby mi pomóc?

Próbowałam wyciągnąć baterię, przytrzymać przycisk włączenia 60 sek. i podłączyć ponownie do ładowania.... I nic.
    Bateria jest sprawna, w innym telefonie ładuje się bez problemu. Wejście ładowania również jest sprawne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    acheron

witaj :)

czy wykonałaś reset telefonu do ustawień fabrycznych? warto sprawdzić czy coś pomoże , tylko zabieg ten przywraca telefon do stanu fabrycznego czyli jakbyś z pudełka wyjęła , czyli warto skopiować kontakty , zdjęcia , muzykę , dokumenty itd. znajdujace sie na pamieci wew. telefonu , bo zostaną utracone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi