Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

kaslen

Polecane sklepy

Rekomendowane odpowiedzi

kaslen

Hejka, potrzebuję porady przy wyborze sklepu. Mam na oku kilka sklepów z biżuterią, zapowiadają się nieźle, ale chciałabym najpierw poznać na ich temat opinie. Na ich stronach głównych nie było tego wiele, więc może Wy mi coś doradzicie. Jakie polecacie sklepy z biżuterią i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kupuję zbytnio w takich sklepach. Jeśli juz to wtedy kiedy muszę coś kupić na prezent swojej partnerce ( uwielbia biżuterię tak wiec kupuję jej często jakieś kolczyki czy bransoletki)

Mogę jednak podpowiedzieć,że o wiele taniej jest w mniejszych sklepach z biżuterię, a nie w tych duzych. Mniejsze sklepiki mają o wiele korzystniejsze promocje. I ceny .

Często kupisz coś o wiele taniej po normalnej cenie niż w promocji w sklepie biżuteryjnym dużej sieci. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może spróbuj na portalach aukcyjnych znaleźć dobrą okazję. Masz tam wybór między dużymi sklepami sieciowymi, jak i również małymi firmami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi