Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

BlueBlazer

Do czego konkretnie używacie S-Pena?

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku to edycja zdjęć, obsługa telefonu (zamiast palca) i oczywiście notatki.

Do czego jeszcze można używać rysika?

Sporządzone ósmym Notesem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ament

Uzywam S-Pena przy okazji kazdego Note do "wszystkiego" - tzn. wlasciwie to rzadko kiedy obsluguje telefon palcem, chyba ze jestem w biegu pomiedzy domem a biurem.

Co do samych notatek to jakos srednio mi to zawsze szlo, juz od czasu pierwszego Note. Nawet teraz - przy Note 8 (duza rozdzielczosc, zwiekszona liczba poziomow nacisku) - korzystam sporadycznie bo lubie pisac male litery a jakos na tych ekranach "gestosc" zapisu imho nie powala. Takim piorem kulkowym na tej samej powierzchni kartki moglbym zapisac chyba ze 4x tyle tekstu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Dla mnie numer jeden to notatka na wyłączonym ekranie .... za tą funkcje to ktoś nobla powinien dostać ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna jest tez nowa funkcja używania rysika do tłumaczenia tekstów , bo nie wszystkie daje się wkleić do tłumacza google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sirrah777

Notatki na wyłączonym ekranie, na włączonym też, przepisywanie azjatyckich znaczków w translatorze (ostatnio także ukraińskich), zaznaczanie tekstu, edycja zdjęć, rysowanie po zrzutach ekranu, pisanie komentarzy w pdf, często także obsługa telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Notatki na wyłączonym ekranie, a najczęściej podpisywanie dokumentów firmowych prosto z pdf. Mega ważna dla mnie funkcja bo pozwala nie odpalac kompa :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Praktycznie do wszystkiego, ale raczej nie w ruchu, ale gdy siedzę z notesem w łapkach. Wygodniej mi go trzymać lewą ręką, a prawą operować rysikiem korzystając ze wszystkich funkcji (przeglądarka, maile, tapatalk, YT, apki itd).

Notatek robię mniej niż myślałem, również tych na wyłączonym ekranie. Sporo spenem działam przy multitaskingu. Czasem piszę ręcznie. Zdarza mi się korzystać że słownika w spen. Spen jest dla mnie bardziej precyzyjny niż palec, często więc pracuje nim przy edycji tekstów, grafik itd.

Ostatnio pisałem maila i edytowałem spenem tekst do redagowania. Było to już w lobby pewnego biurowca. Gdy dotarłem do samochodu (700m) zobaczyłem komunikat na ekranie o braku spena!! Od razu biegiem, z duszą na ramieniu do biurowca, rysik grzecznie leżał na stoliku. Ulga. Spora ulga. Ja się o niego naprawdę bałem :)))

Wysłane z czarnego Note8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 12.12.2017 o 23:01, KaleidGalaxy napisał:

Gdy dotarłem do samochodu (700m) zobaczyłem komunikat na ekranie o braku spena!!

To nie otrzymałeś od razu powiadomienia że nie chowałeś rysika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem go w kieszeni kurtki :)

Wysłane z czarnego Note8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi