Skocz do zawartości
Lysolus

Pierwsze wrażenia, opinie, wady, zalety.

Rekomendowane odpowiedzi

esk2

A przesiadał się ktoś z Was z G6 na V30? warto jak wrażenia? to prawda że Vka gubi gpsa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

W gęstych lasach kumple z Garminami na rowerach takimi po półtora kafla gubią zasięg i tracą nawigowanie a V30 działa jak złoto. Także ja nie narzekam i twierdzę, że jest lepiej niż gorzej. 

Co do G6 to mam w domu, V30 nazwałbym ewolucją a nie rewolucją. Audio na +, aparat na +, wyświetlacz na +, wydajność na +, większa pamięć na +. Ale za to szkiełko za 4 ziko na G6 pasuje idealnie a do V30 to za stówę ciężko ekran zabezpieczyć :D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

Warto się przesiąść. Aparat lepszy, wideo dużo lepsze, bateria dużo lepsza, audio lepsze, ekran lepszy, zasięg lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kalten

Mam V30 od kilku dni i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Jakoś telefony LG pasują mi bo zaczynałem od Optimusa G, a przed V30 miałem G4. Miałem też do czynienia z G2 i G5 mojej żony. Jak tylko odpaliłem V30 nie mogłem już patrzeć na G4 i jego wielkie ramki. Człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego, a w V30 ekran rzeczywiście wypełnia prawie całą powierzchnię no i jest OLEDowy. Widać różnicę ;)   Szybkość pracy oczywiście na plus, ale nawet w G4 nie narzekałem bo nie gram w gry i generalnie telefon nie był zamulony więc działał spoko. Różnica niewielka, ale widoczna. Bardzo dobry aparat, który sam  w sobie nie jest jakoś spektakularnie lepszy od G4, ale dużą robotę robi AI Cam. Wrzuciłem zdjęcia psa z włączonym i wyłączonym AI Cam. Myślę, że widać które jest ładniejsze ;) Następny plus to bateria, która ładnie trzyma i szybko się ładuje. Co ciekawe przy włączonej nawigacji i Yanosiku moja ładowarka samochodowa Belkin 2A spokojnie ładuje telefon i dobija do 100%, a z G4 był z tym problem bo leeedwo co jakiś czas 1% przybywał.  Nie mam najmniejszych problemów z GPS, LTE czy Wi-Fi. Największy plus to oczywiście audio na słuchawkach. Nie jestem audiofilem i na dodatek słyszę tylko na jedno ucho, ale jestem zachwycony jak ten telefon gra. Nawet na dołączonych słuchawkach jest wypas. Słuchałem też na HyperX Cloud Alpha - dla mnie coś niesamowitego. Minusem jest jack umiejscowiony na górze telefonu. Kabel urwałbym na 100 %, ale na szczęście głównie używam słuchawek bluetooth ;) Głośnik zewnętrzny w telefonie też szału nie robi. Więcej minusów na razie nie odkryłem ;) 

Spoiler

36732330_1868412773181731_7795891668359577600_n.jpg

Spoiler

36786331_1868412743181734_4180671863996809216_n.jpg

Edytowane przez srbastek
    Dodano spoiler dla lepszej czytelności postu.
    • Piwko! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eric

Zauważyliście jedna rzecz, gdy zainstalowałem snapseed od Google i wylaczymy galerie, wybierzemy zdjęcie to mamy opcje edytuj? Wcześniej na 100% nie było tej opcji

Wysłane z mojego LG V30 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    areq18

Telefon mam na razie 3 dni więc ocena będzie świeża, może się zmienić.

Po przesiadce z SGS 5:

Telefon świetny, przyjemny ekran i fajnie leży w dłoni mimo rozmiarów w połączeniu z etui spigen armor.  W pełnym słońcu widoczność świetna, nie muszę zakrywać ekranu dłonią aby coś zobaczyć więc wielki + dla mnie.

Muzyka, cud miód malina - jestem bardziej niż zadowolony

O płynności nie będę się wypowiadał bo to nowy telefon więc musi działać szybko i sprawnie.

Bateria - chyba największy plus - jak na razie rekord to 30h bez ładowania i 10h SoT( jasność 30%(powyżej dla mnie obraz jest zbyt jasny, a tak nie lubię) - jeszcze jasny motyw, wifi non stop, yt, netflix, gry - ustawianie telefonu po zakupie + instalacje/aktualizacje aplikacji) bez karty SIM. Dziś na chwilę obecną 20g, 7h SoT i jest jeszcze 24% - tutaj wszystko jw. z tym, że jest już SIM i byłem w terenie robić zdjęcia i filmy ok 1-1,5h dla mnie rewelacja biorąc pod uwagę, że S5 ładowałem 3 razy dziennie.

Aparat - jak na razie, raczej nie jestem zadowolony ale nie jestem też zdziwiony, będę starał się coś wycisnąć z tego telefonu ale zobaczymy jak to będzie.

Zobaczymy jak się zmieni moje zdanie po paru miesiącach użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@areq18  witam Pana , Także posiadam SGS5 i myślę nad V30 , jak wrażenia po miesiącu ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    regod

Miałem lg v30 i oprócz przedniej kamery telefon spełniał moje oczekiwania. Niestety jakość wykonania to istna tragedia (pisałem o tym na forum. 1 nowa sztuka - niedziałający aparat, 2 nowa sztuka- ledwo widoczny pasek przechodzący przez środek ekranu, błyski przy wybudzaniu). Wcześniej g2 -problemy z żółtym ekranem. G3 podwidoki, g5- podwidoki , Po przygodzie z LG v30 definitywnie pożegnałem się z tą marką. Nigdy więcej. Od tego czasu miałem już mate 10 pro, s9+, teraz p20 pro i nigdy nie miałem problemów z żadnym z nich. Choćby mi dawali za darmo Lg dla mnie ta firma już nie istnieje. 

Edytowane przez regod
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eric
    [mention=152545]areq18[/mention]  witam Pana , Także posiadam SGS5 i myślę nad V30 , jak wrażenia po miesiącu ? 

Jeśli mogę, właśnie dziś mija dokładne miesiąc od kiedy otworzyłem pudełko z V30.

Moje wrażenia po równym miesiącu, telefon bardzo szybko (raz tylko się zamyslil na dłużej bez przyczyny).

Nakładka systemowa bardzo przyjemna i intuicyjnyna (polecam czarny motyw) aparat główny jest bardzo dobry jestem zadowolony z jakości, (portrety lub przyroda) drugi szeroki też jest ok ale na bokach jest lekkie mydlenie ale jak na fotografowanie architektury bez obrabiania i będą w telefonie aby pokazać znajomym jak znalazł czy na insta. Przednia kamerka wypada słabo jeśli ktoś robi selfie to nie będzie to telefon dla niego. Ekran robi robotę jest duży i bardzo czytelny jedyny ale nie idealny odchylenie ekranu w lewo ekran wpada w barwy chłodne, niebieskie z drugiej strony w ciepłe czerwone, najlepiej patrzeć na wprost ale to nie jest jakiś wieki problem dla mnie. Tak jak kolega wyżej napisał G2 miał żółte paski G4 miał powidoki wiem bo też tak miałem i potwierdzam ciekawe czy tu LG się czegoś nauczyło, miną tylko miesiąc i jest jak na razie ok i oby tak było.

Wydajność na wysokim poziomie asphalt 9 chodzi na najwyższych detalach. Bateria pozytywnie mnie zaskoczyła mimo że rozdzielczość mam najwyższą cały czas. Jeśli ktoś ma jakieś pytania piszcze śmiało

Wysłane z mojego LG V30 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sbapol

Ja o G2 nie mogę złego słowa napisać, jeden z lepszych telefonów jakie miałem. Z tym też nie mam problemów.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi