Skocz do zawartości
Lysolus

Pierwsze wrażenia, opinie, wady, zalety.

Rekomendowane odpowiedzi

areq18
    W dniu 17.08.2018 o 21:29, ciomasta napisał:

@areq18  witam Pana , Także posiadam SGS5 i myślę nad V30 , jak wrażenia po miesiącu ? 

Właściwie post @Eric  zgadza się w 100% z tym co i ja uważam o tym telefonie, jestem bardzo zadowolony i spełnia moje oczekiwania w 100%. Jak na razie nie znalazłem ani jednej wady w tym telefonie ale warto wziąć pod uwagę to, że telefon mam krótko. CO do baterii jest zauważalnie słabsza niż na początku działania ale wciąż jest to bardzo mocna bateria, po 12h zmianie w pracy gdzie zasięg skacze pomiędzy Play -> roaming krajowy w zasadzie co chwile wracam do domu z 60-50%, a telefonu używam bardzo dużo. SoT średnio po 10h na chwilę obecną na jednym ładowaniu. Do aparatu trzeba się przyzwyczaić, początkowo byłem rozczarowany ale po zabawie z ustawieniami + Gcam zmieniłem zdanie. Jedynie filmy wychodzą u mnie paskudne niezależnie czy 4k czy FHD, czasem odnoszę wrażenie że moja S5 lepsze robiła, nie wiem co jest winowajcą ale raczej filmów nie nagrywam więc ¯\_(ツ)_/¯. Telefon bez etui leży fajnie w dłoni zaś z etui już nie, jednakże bez etui i folii/szkła ten telefon rysuje się od patrzenia na niego.

Gorąco polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem na Allegro od gościa czaja9. Mam V30 od 4 mies. wszystko śmiga ale chcę go wymienić na G7. Denerwują mnie drobiazgi: nie mogę przyzwyczaić się do włącznika z tyłu, brak diody powiadomień, szerokość telefonu, gniazdo jack na górze. Musi to być LG ze względu na Quad DAC. Dźwięk jest genialny. Spadek wartości jest porażający. Z 2 tys. na ok. 1400 po kilku miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Dodam ze przez 10 miesiecy stanial 2400zl skoro piszesz ze jest pi 1400zl.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

LG to nie jest Apple żeby trzymało cenę. Diody powiadomień brak? Serio przy AoD potrzeba jeszcze dodatkowo diodę? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dav3GD

Co nie zmienia faktu, że ze wszystkich producentów na naszym rynku to właśnie telefony LG tracą najszybciej na wartości. Subiektywnie - po przesiadce z G3 - uważam, że AoD jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż dioda powiadomień - tak samo jak złącze Jack na górze telefonu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Dioda to dioda z daleka widać, że jest nowe powiadomienie i nie wpływa na baterię tak jak AoD.

Edytowane przez caraway

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi