Skocz do zawartości
Lysolus

Serwis LG - dyskusja ogólna i pytania

Rekomendowane odpowiedzi

spec-naz1

Różnic konstrukcyjnych nie powinno być żadnych.

Na stronie LG jest wyraźny zapis:

1. Gwarancja dotyczy wyrobów powszechnego użytku dystrybuowanych przez LG Electronics Polska Sp. z o.o. na terenie Unii Europejskiej.

https://www.lg.com/pl/wsparcie/gwarancja

Więc te teksty od konsultantów są mocno dyskusyjne

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwoniłem do sprzedającego z rozmowy wynikło ze naprawę biorą na siebie tylko trzeba im odesłać telefon gdyby coś sie działo. Dla zainteresowanych chodzi o firme Mobilking.  Podobno jako firma maja jakiś autoryzowany serwis gdzieś w Bułgarii...

Edytowane przez PiT1990

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@PiT1990 Oddaj do serwisu LG kiedyś miałem telefon kupiony w Niemczech i normalnie poszedłem do salonu Play z faktura, a oni wysłali do autoryzowanego serwisu.

Ps. Jeśli produkt jest kupiony na terenie europy gwarancja obejmuje w całej unii europejskiej.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eric

Jednemu się uda drugiemu nie, to wszystko zależy od serwisanta, jesteśmy w uni ale to naprawa grzecznosciowa jeśli mamy telefon z Polski telefon musi być naprawiony w Polsce

Wysłane z mojego LG V30 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Stała się dziś bardzo nieciekawa sytuacja. Otóż upuściłem dzisiaj LG v30 i upadając na kostkę zarysowała się tylna część obudowy, a także ekran jest mocno zarysowany. Pojawiła się także pajęczyna w górnym, lewym rogu obok aparatu. O tyle jestem zawiedziony iż dopiero telefon kupiłem parę dni temu, nie zdążyłem zaopatrzyć się jeszcze w szkło i etui. Jako, że dopiero telefon jest nowy, bardzo chciałbym go naprawić. Starałem się orientować w internecie co i le kosztuje, ale nie czuje się za wiele mądrzejszy. Szczeólnie, iż kiedyś skuszony ceną 400zł za naprawdę ekranu z panelem dotykowym w tablecie asus, otrzymałem niezdatną do używania chinśką pikseloze nieczuła na dotyk w pewnych miejscach.

Czy jest w stanie ktoś powiedzieć ile mogłoby mnie wynieść wymiana plecków, a także ekranu, dodam, że dotyk działa, a nie orientuje się czy w tym przypadku ekran jest razem z panelem dotykowym. Pozdrawiam!

Edytowane przez spec-naz1
Tematy zostały połączone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ssimoo

Czy ja dobrze widzę, że po podliczeniu zestaw obudowy z ekranem + płyta główna (czyli suma sumarum wszystkie nowe podzespoły [jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi ;P]) kosztuje mniej niż nowy telefon w wolnej sprzedaży? To może lepiej kupic klocuchy a'la ikea 😜 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vvti

Dodaj baterię, sensory, aparaty, czujnik biometryczny, pcb z gniazdem ładowania i resztę duperelek... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy chcesz naprawiać telefony lub inne urządzenia to tylko w autoryzowanych serwisach. Ponieważ, w nieautoryzowanym to dadzą Ci podróbkę a nie orginał.

Edytowane przez Informatyk Paweł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eric

Chciałem zareklamować słuchawki, idę do komputronika a goscio mówi że przyjmie tylko cały zestaw a jak nie to trzeba zamówić kuriera i określić co chcemy oddać, taka psychologia i tu pytanie co trzeba dać kurierowi słuchawki i gwarancje zakupu?

Wysłane z mojego LG V30 przy użyciu Tapatalka

\\EDYCJA

Właśnie dziś mój telefon wysłałem do serwisu, nie dość że słuchawki to dziś telefon, ekran zaczął mrugać i nic nie dało się z nim nic zrobić coś jak bootlop ekranu ? restart i podłączenie do ładowarki nic nie dało (łączy i rozłącza ładowanie) 2 tyg bez telefonu ciekawe co w nim zrobią ktoś miał podobnie ?  

\\EDYCJA

Tak chciałbym zapytać, telefon po wymianie płyty głównej jest tak samo wart jak nowy model ? ja czekam na swoj V..30 ale serwis ten sam, myślę aby odebrać telefon i zgłosić się do sprzedawcy o wymianę na nowy model 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi