Skocz do zawartości
Gwozdek

Honor 7X - premiera.

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek
    Godzinę temu, Grz3chu87 napisał:

Po pierwsze czemu Honor 7x nie ma własnego forum toż to hit sprzedażowy w polsce u operatorów ?

1. gdzie znajdują się opcje SMart Lock ?

2. jak włączyć knock-on ? Chyba ten telefon posiada taką funkcję.

Nie ma, bo prawie nikt nie pisze o tym telefonie na forum.

1. Huawei pozbawiło swoje telefony tej funkcji.

2. Inteligentna pomoc -> Sterowanie ruchem. Jeśli tam nie ma, to zostaje odblokowywanie czytnikiem linii papilarnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gwozdek

dziwne bo w agentach zaufania widnieje Smart Lock (Google)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Jest, ale nic on nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, że nie widzę nigdzie jakiegoś konkretnego wątku poświęconego telefonowi Honor 7x, to zakładam tutaj. 

Mniej więcej jest to to samo co Huawei Mate 10 Lite, ale nieco tańszy. Różnic większych brak, z grubsza brak drugiego obiektywu na przodzie połączony z nieco słabszym aparatem jaki pozostał na przedzie, i lekko inny wygląd, ale wymiary/waga niemal identyczne... i lekko większy wyświetlacz.

Posiadam go od ~tygodnia i póki co jestem zadowolony. Przesiadałem się z Nexusa 5, więc już leciwego sprzętu. Przesiadka była dość szybka, bo stary telefon po prostu zaczął niedomagać i musiałem wybrać coś co jest w okolicy i nie jest za drogie... bo tego samego dnia stary telefon żony 'zmarł' (LG G3). Żona wybrała Xiaomi Redmi 5 plus (czyli też bardzo zbliżony telefon) i jest też zadowolona.
    Zdjęć/flimów mocno jeszcze nie sparawdzałem, bo i fotograf/filmowiec ze mnie żaden. Wielkość (przeskok jednak spory) nie jest jakimś problemem. Czasem nieco ciężej jest dosięgnąć do przycisków nawigacyjnych, ale ogólnie telefon pewnie leży w dłoni. Ekran ładny i nie ma się co czepiać. Pewnie można by ponarzekać, że do VR za mała rozdzielczość, ale i z taką pewnie da się przeżyć. Głośnik donośny, chociaż nieco słabo wypada minimalna głośność... jest po prostu za wysoka i przydałaby się niższa. 

Jak ktoś ma jakieś pytania to proszę bardzo, chętnie odpowiem. Jak ktoś się zastanawia nad tym telefonem i szuka czegoś w okolicach 1000 zł z ekanem ~6'' to obstawiam, że będzie z tego telefonu zadowolony. Ogólnie pomiędzy tymi co w tym wpisie wymieniłem, to nie patrzyłbym specjalnie na parametry tylko na to który się bardziej podoba lub komu jakie oprogramowanie bardziej odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi