Skocz do zawartości
PLANETA

Mimo wpisywania poprawnego kodu PIN pojawia się komunikat o błędnym kodzie.

Rekomendowane odpowiedzi

PLANETA

Witam mam cyjana na pokładzie, i w tym problem otóż chcę odblokować kartę sim , wchodzę w ustawienia i pomimo wpisywania prawidłowego kodu sim ,pisze mi że podaję błędny sim, i tu pytanie jak to zrobić aby odblokować karte sim z orange?.

Mam tu na myśli tę opcję aby przy uruchamianiu ,nie wołało o kod sim ok.

Edytowane przez PLANETA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drizzt

Wyłączyć wymaganie PIN na innym telfonie skoro tu nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

Aha spróbuję ,innego wyjścia chyba tu nie ma.

Zadzwoniłem na orange i mi powiedzieli wszystko ,a mianowicie że mam w karcie blokadę na zdjęcie sim z karty i muszę ją wymienić na inną ,która takowej blokady mieć nie będzie można zamknąć.

Edytowane przez PLANETA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

masz pre paid czy abonament ? bo u mojego kumpla na orange w abonamencie taka blokadę ma on , jego tata i jego mama..

poza tym na jednym z konwentów o zabezpieczeniach cyfrowych kod pin został uznany za zbędny i wręcz utrudniający życie nie złodziejowi a właścicielowi... okazało się, że kiedy złodziej odpala fona i widzi żądanie pinu to kartę sim wyjmuje i wyrzuca... albo wiedząc, że taki kod pin jest żądany to sim wyrzuca zanim odpali telefon... co najśmieszniejsze telefony w których karta sim nie była zabezpieczona pinem statystycznie były odnajdywane częściej niż te zabezpieczone pinem - dlaczego ? bo kiedy złodziej odpalał telefon to sim łączył sie ze stacjami gsm i rejestrował się w sieci pozostawiając ślad, który policja mogła sprawdzić, do tego jeszcze kiedy złodziej był imbecylem (a najczęsciej tak właśnie jest) to wykonywał połączenia wychodzące na swoją komórkę lub na komórki osób znajomych...

ja nie używam i nie będę używał pinu... są inne formy zabezpieczenia fona...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi