Skocz do zawartości
WitoldGTR

N7000XXKKA (XEO) - Android 2.3.6

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nic nie znajduje, ani telefon ani kies.

W telefonie mam oryginalny rom i jadro, root'owalem go

Ale usunalem root.

Teraz juz nie wiem

Ta aktualizacja oryginalnego samsungowskiego rom?

Dodam tylko ze jestem w uk, rom mam niby ten sam, ale moze tu jest pies pogrzebany.

@update

ok, już widzę.

xeo=poland

pytanie czy muszę rootować żeby zmienić CSC np na xeo?

drugie pytanie czy najpierw zmienić csc i wtedy zaktualizować?

ostatnie pytanie jeżeli zrobię kopię zapasową będę mógł ją później wgrać i zmienić csc?

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Edytowane przez wojtas29

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pare minut temu sobie zaktualizowałem Note przez OTA do wersji KKA. Różnice? Działa nieco płynniej, poprawiono tłumaczenie niektórych rzeczy i na razie tyle ;) I mam pytanie do osób które posiadają KKA - czy u was wersja jądra wygląda tak samo jak u mnie? klik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj sporo się bawiłem na tym nowym sofcie i bateria dłużej wytrzymuje. Czas działania wyświetlacza osiągnąłem 6h22 min. Telefon czuwał 15h. W tym czasie wykonałem godzinna rozmowę, obejrzałem film pełnometrażowy 1,5h ponad 4h serfowałem w necie przez edge i pograłem jeszcze w AngryBirds. Niech nikt mi tu nie wciska kitu na tym forum że SGS2 mógł mu dłużej uciągnąć na baterii bo mój nigdy ani żaden inny smartfon jeszcze takiego wyniku nie osiągnął co SGN. I oprócz pięknego ekranu to jest jeden z ważniejszych czynników jaki przemawia za tym aby wybrać Note.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również mam nowy sofcik, jak na razie ok . Płynniej chodzi jak przetestuje to skrobnę znowu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Preza
    Pare minut temu sobie zaktualizowałem Note przez OTA do wersji KKA. Różnice? Działa nieco płynniej, poprawiono tłumaczenie niektórych rzeczy i na razie tyle ;) I mam pytanie do osób które posiadają KKA - czy u was wersja jądra wygląda tak samo jak u mnie? klik

Wersja jadra identyczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kjpp

Czy dla tego romu mozna wgrac, ktorys z kerneli z CWM?

Sent from my Samsung using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    laki36

Nie ma też już opóźnień przy pisaniu lub rysowaniu rysikiem :) dobry rom :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam pytanie. Poprzednio miałem KJ4 i np. oglądając film lub słuchając muzyki po odwróceniu telefonu następowała pauza, tutaj jednak to nie działa. Odwrócenie teraz mi tylko działa w przypadku połączenia aby wyciszyć dzwonek. U was też tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jądro dokładnie to samo i faktycznie na baterii trzyma zdecydowanie dłużej!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wczoraj sporo się bawiłem na tym nowym sofcie i bateria dłużej wytrzymuje. Czas działania wyświetlacza osiągnąłem 6h22 min. Telefon czuwał 15h. W tym czasie wykonałem godzinna rozmowę, obejrzałem film pełnometrażowy 1,5h ponad 4h serfowałem w necie przez edge i pograłem jeszcze w AngryBirds. Niech nikt mi tu nie wciska kitu na tym forum że SGS2 mógł mu dłużej uciągnąć na baterii bo mój nigdy ani żaden inny smartfon jeszcze takiego wyniku nie osiągnął co SGN. I oprócz pięknego ekranu to jest jeden z ważniejszych czynników jaki przemawia za tym aby wybrać Note.

MI dłużej SGS2 ciągnął, na baterii 2000mAh https://picasaweb.google.com/lh/photo/0o4cARsp4dWHc1Aj_GU0p9MTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink

https://picasaweb.google.com/lh/photo/RbCACgFGzguh5m78jRsgP9MTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink

https://picasaweb.google.com/lh/photo/sj5RDy_19sh6QB2lveT0JNMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink

https://picasaweb.google.com/lh/photo/_uTZA1EbfxZqE5Xx98ZVe9MTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink

Ale nie ważne teraz chciałbym by Note dorównywał tym osiągom, a najlepiej je przewyższał sporo.

Tak czy inaczej wynik piękny, pierwszy taki, bo chyba lepszego sam nie miałem, ani nie widziałem.

Jak długo już użytkujesz note, bo się zastanawiam czy to zasługa romu czy ułożonej baterii, bo w sumie z AngelRom Rhapsody v1.00 jestem zadowolony i nie widzi mi sie nie potrzebne zmienianie?

Może ktoś wcześniej posiadał rom co ja i przesiadł się na ten tylko z kernelem 1.2, może coś napisać czy lepiej gorzej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi