Skocz do zawartości
mzr

rozwiązany Problemy z siecią T-mobile

Rekomendowane odpowiedzi

mzr

Witam.
    Dzisiaj włożyłem do n920c mojego taty kartę z T-mobile i od razu zauważyłem ,że występują problemy z zarejestrowaniem w sieci, wyszukiwanie automatyczne nie jest w stanie znaleźć żadnej sieci komórkowej więc wyszukuję ręcznie i znajduje T-mobile lecz rejestrowanie się nie udaje. Internet również nie działa. Przez chwilę mogłem wykonywać i odbierać połączenia, pojawił się nawet internet (bardzo słaby) ale to było tylko przez moment a teraz nic nie działa. Na moim FE również w T-mobile mam LTE i full zasięg więc to nie problem sieci. Jakieś pomysły? Czy telefon jest uszkodzony?

EDIT: Po którymś już restarcie telefon zarejestrował się w sieci, mogę dzwonić i jest internet (H+) ale boje się ,że to tylko na chwilę i zaraz znowu zniknie. Co ustawić lub sprawdzić żeby było ustawione jak trzeba?

Edytowane przez mzr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ezios
    Witam.
    Dzisiaj włożyłem do n920c mojego taty kartę z T-mobile i od razu zauważyłem ,że występują problemy z zarejestrowaniem w sieci, wyszukiwanie automatyczne nie jest w stanie znaleźć żadnej sieci komórkowej więc wyszukuję ręcznie i znajduje T-mobile lecz rejestrowanie się nie udaje. Internet również nie działa. Przez chwilę mogłem wykonywać i odbierać połączenia, pojawił się nawet internet (bardzo słaby) ale to było tylko przez moment a teraz nic nie działa. Na moim FE również w T-mobile mam LTE i full zasięg więc to nie problem sieci. Jakieś pomysły? Czy telefon jest uszkodzony?
    EDIT: Po którymś już restarcie telefon zarejestrował się w sieci, mogę dzwonić i jest internet (H+) ale boje się ,że to tylko na chwilę i zaraz znowu zniknie. Co ustawić lub sprawdzić żeby było ustawione jak trzeba?
    http://www.t-mobile.pl/konfigurator/web/

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mzr
    8 godzin temu, ezios napisał:

http://www.t-mobile.pl/konfigurator/web/

Nie ma N5 na liście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

A co konfiguracja mms /internetu ma do zasiegu haha ;)

dodana zawartość

Sprawdz na innej karcie jak jest ok to wina karty jak nie to moze wgrac ponownie soft czy cos.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ezios
    A co konfiguracja mms /internetu ma do zasiegu haha

dodana zawartość

Sprawdz na innej karcie jak jest ok to wina karty jak nie to moze wgrac ponownie soft czy cos.
    Mi kiedyś p9 nie chciał łączyć się z lte a po takim zabiegu zaczął się łączyć. Spróbować można.
    A jak na liście nie ma modelu telefonu to dane trzeba wprowadzić ręcznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mzr

Sczerze mówiąc to na razie nic nie tykam bo od tamtego czasu działa wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi