Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
Gwozdek

Z jakiego telefonu przechodziliście na Mate 10 Pro i czy spełnia Wasze oczekiwania?

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin

A ktoś przesiadł się z OP5t? Ja dzisiaj zamówiłem mate10pro a OP idzie na sprzedaż. Jestem mocnym fanem OP ale jakoś 5t mi nie podpasowal. Mam nadzieję, że zmiany nie będę żałował.

Dlaczego mate? Wielkość, procek, ram, aparat... To zdecydowało o mate. Wahałem się jeszcze nad v30 ale mając kiedyś V10 nie miałem ochoty na LG.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto zmienił z note 8 albo na note 8 i może coś napisać odnośnie plusów minusów .

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    foxqa

Ja zmieniłem z mate 8. No i muszę przyznać że postęp technologiczny jest bardzo mały, aplikacje, szybkość wczytywania stron, wszystko działa na bardzo podobnym poziomie. W teście sunspiders nawet szybszy jest mate 8. Głośniki zewnętrzne jakośc dźwięku podobna. Ekran niby też 6 cali ale treści na nim widać mniej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yogster

Ja z LG G4 :) więc nie ma co porównywać. Chociaż przeglądając niektóre zdjęcia z G4, głównie te przy dobrym dziennym świetle, nie ma wielkiego WOW na korzyść M10Pro :)

dodana zawartość

38 minut temu, foxqa napisał:

Ekran niby też 6 cali ale treści na nim widać mniej. 

Może to pomoże.

Ustawienia -> Wyświetlacz -> Rozmiar tekstu (lub) Tryb ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    foxqa

To nic nie zmieni. Wysarczy włączyć zwykły film widać że obraz jest mniejszy. No ale jest poręczniejszy nie uwiera tak w kieszeniach ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobawilem się dzisiaj mate 10 pro i jakoś mnie nie przekonał. Majac note 8 ten wydaje się jakiś za mały i lekki :) Chyba przyzwyczaiłem się już do dużego ekranu. Zdjęcia porównywalne wychodzą.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja z S8+i wybierałem pomiędzy Note8 a Mate10pro i wybrałem 10pro, jestem bardzo zadowolony i dla mnie lepszym wyborem był Mate bo wg. mnie robi take same zdjęcia jak note a trybów wykorzystujących matrycę b&w jest więcej jak telephoto, a telephoto samsunga tylko w dobrych warynkach oświetleniowych  wychodzi troszkę lepiej od "ala bezstratnego" zumu z mate10 a jak robi się ciemniej to przesłona 2,4 samsunga już nie daje radę a z mate daje. ja wolę o 0,3 cala wyświetlacz mniejszy ale gabarytowo dużo fajniej używa się mate, co do rysika to wolę mieć większą baterię, cenę widziałem wczoraj to różnica między nimi jest w tej chwili 250zł, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przeszedłem z OnePlusa 3T ? i jak naradzie z Mate 10 pro jestem zadowolony w 100%? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od trzech dni mam ten telefon, zakupiony z kamerą 360 Panoramic VR za 2999 pln. Czytając komentarze na tym forum, długo zwlekałem z zakupem. Przesiadłem się po 1,5 roku z Galaxy s7e. Jak na razie, jestem zadowolony z wyboru, ale to jeszcze za krótki okres, bym mógł szerzej się wypowiadać. Jedno co zauważyłem, to czas pracy na baterii. Samsung nie ma startu. Wiem, że niektórych nie ucieszy to co napiszę, ale mate robi lepsze zdjęcia niż s7e. O reszcie będę mógł powiedzieć trochę później. Pozdrawiam  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    overse

LGG4-->galaxy s8--> Mejt

Z każdym dniem zaczynam się przekonywać do tego tel. byłem zadowolony z dwóch poprzednich, ten nie jest jakimś wielkim skokiem na przód, wręcz powiedziałbym że pewnych kwestiach zwłaszcza powiadomień jest gorzej, ale reszta jak najbardziej na plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi