Skocz do zawartości
mastefix

Aktualizacja Android 8.0 Oreo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zielony w temacie. Kiedy będzie do sciagniecia ? Jak ja będzie można wgrać ? Mogę prosić o link do xda ?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bedzie ota wiec w aktualizacjach oprogramowania :) a jezeli nie miales stycznosci z wgrywaniem romow recznie to radze uzbroic sie w cierpliwosc i czekac na oficjalna bo po betach bedziesz musial wgrac juz recznie z pliku rom

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Jak tylko się pojawi i będę musiał chwilkę to wszystko wrzucę łącznie z odblokowaniem bootloadera i jak w razie co zrobić kopię efs

dodana zawartość

@Bobovita84 nie będzie w aktualizacji oprogramowania, jeśli decydujesz się na open beta wygrywasz ją przez adb i wtedy otrzymujesz co 2tygodnie aktualizację po Ota. Jeśli nie chcesz uczestniczyć w tym programie to też wygrywasz sobie oficjalną wersję i otrzymujesz ota zgodnie z romem jaki masz zainstalowany 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy odblokowujac bootloader ( pewnie sie wgrywa TWRP ? ) i nagrywajac bete lub customrom, tracimy gwarancje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Oneplus jest jedną z nielicznych firm w których odblokowanie bootloadera nie anuluje gwarancji jest to prosta operacja i odwracalna. Dodam że nawet zachęca do tego. Możesz wgrać trwp i tak wgrywać rom lecz możesz też korzystać ze stock recovery. Trwp bardziej przydatne do custom romów

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

@dziamot

Ja myślę, że to pomyłka ze strony OP UK, bo sama grafika nie wskazuje na OP 5T :) 

Ale dobrze by było się mylić :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

@bartekc00 bardzo możliwe że tak jest, choć open beta jest na tyle stabilna że bez mrugnięciem oka można ją wydać już dziś w oficjalnej formie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

@dziamot

twitta już nie ma :( 

Teraz, dziamot napisał:

A tak przy okazji zapytam, może już czas na przeniesienie naszego malego działu na górę forum oneplus?

Przy tym trendzie pewnie niedługo :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

@bartekc00 to pozostaje teraz czekać czy oficjalnie wydadzą czy nie. A tak przy okazji zapytam, może już czas na przeniesienie naszego malego działu na górę forum oneplus?

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x