Skocz do zawartości
lash

podczas korzystania z telefonu jako router ktoś do mnie zadzwoni, automatycznie internet przechodzi z LTE na H+.

Rekomendowane odpowiedzi

lash

Witam :)

Korzystam od jakiegoś czasu z telefonu jako routera przez usb (tethering) . Nielimitowany internet mobilny LTE od Orange.

Problem w tym, że gdy podczas korzystania z telefonu jako router ktoś do mnie zadzwoni, automatycznie internet przechodzi z LTE na H+.

Jest to o tyle dla mnie problematyczne, że nie jest to stabilne i nie mam nad tym kontroli. 

Czy da się jakoś przyblokować na określony czas połączenia przychodzące, ale w ten sposób aby telefon był podłączony do sieci ( coś w stylu trybu offline, samolotowego, ale żeby było połączenie z internetem LTE)

Telefon to Samsung A3.

Dziękuję :)

Edytowane przez bergmen
    edycja tytułu. Musi być on jasny i streszczający problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mówisz o VoLTE i ten telefon to obsługuje, ale nie ma przystosowanego oprogramowania od Orange więc nic nie poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lash

Dzieki za szybka odpowiedz.

Chodzi mi bardziej o możliwość korzystania z internetu mobilnego, równocześnie aby wszystkie rozmowy przychodzące były zawieszone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 18.12.2017 o 00:39, lash napisał:

Dzieki za szybka odpowiedz.

Chodzi mi bardziej o możliwość korzystania z internetu mobilnego, równocześnie aby wszystkie rozmowy przychodzące były zawieszone.

Nie wiem czy jest taka możliwość, ale z tego co właśnie wyczytałem Orange ma juz soft do A3 (2017) z VoLTE. Zobacz w opcjach czy możesz włączyć i powinno rozwiązać Twój problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi