Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
rammiro

AliExpress: minęło 60 dni od zamówienia, towaru nie ma - co robić?

Czy kiedykolwiek nie dotarł do Ciebie towar z AliExpress?  

35 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy kiedykolwiek nie dotarł do Ciebie towar z AliExpress?

• Tak, ale zwrócili mi pieniądze
        15
      • Tak, ale wysłali towar ponownie
        1
      • Tak i byłem stratny
        2
      • Nie
        17

Rekomendowane odpowiedzi

adeq4

Już wszystko wiem. Akurat trafiła mi się taka sytuacja, że paczka przyszła w ostatni dzien ochrony kupującego. Specjalnie nie potwierdziłem odbioru, żeby sprawdzić czy po okresie ochronnym da się otworzyć spór. I się da! Mamy na to jeszcze 15 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

A u mnie zero odzewu. Napisałem ponownie, że jeśli nie odezwą się w ciągu 24h, to otwieram dispute. Właśnie mija 25h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już dałem sobie spokój z Ali. 3 zamówione etui, czekałem półtora miesiąca a telefon niszczał. Zamówiłem z https://xgsm.pl/ za chyba 8 zł drożej i dostałem po 2 dniach. Moim zdaniem gra nie warta świeczki, chyba, że ktoś chce sobie kupić już w lutym prezent na gwiazdkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Cześć!

E tam, bez przesady. Kupiłem w Aliexspress już 13 różnych produktów i dostawa zawsze 2-3 tygodnie. Ostatni zamówiony 1.02 2018 smartfon Huawei Honor 7x, otrzymałem 9.02.2018.

Edytowane przez Jerzyf1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Panowie... po nowym roku, zamówiłem sobie takie oto ładowareczki...

https://www.aliexpress.com/item/CHOETECH-USB-Phone-Charger-EU-Plug-5V-2-4A-Universal-Fast-Charger-for-iPhone-Samsung-Xiaomi/32742790687.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.U0HpNa

Jedną 2 Stycznia, drugą sztukę 11 Stycznia.. dalej ich nie otrzymałem :( tej z 2-go Stycznia za 14 dni kończy się przewidywany czas dostawy który wynosi 60dni :/

Za ładowareczki płaciłem chińczykowi kartą, z konta walutowego.. które już zlikwidowałem.. co jeśli chińczyk zechce oddać mi $ ???

Pozdraiwam,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artok

Co prawda na AliExpress kupowałem tylko dwa razy, ale obie paczki przyszły. Nawet z innych chińskich sklepów typu Zapals przyszły wszystkie pierdoły kosztujące od 20 do 50 centów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    px77x

kupowałem raz, termin realizacji bardzo szybki, płatność PayPal, poprosiłem sprzedawcę o tracking (wysyłka DHL) podgląd on-line.

przesyłka zatrzymana na urzędzie celnym, musiałem dostarczyć potwierdzenie zakupu bez przesyłki, dokument potwierdzający płatność oraz wypełnić druki UC kod towaru itp. płatność za podatek i cło przy dostarczeniu paczki.

ps. Przy PayPal jest możliwość cofnięcia płatności jeśli do 30 dni przesyłka nie dotrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też kiedyś kupowałem kilka rzeczy i tylko jedna nie przyszła mi w ogóle, po 3 miesiącach poprosiłem o zwrot kasy i nie było żadnego problemu :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi