Skocz do zawartości
stark2991

Wada wyświetlacza - zwrot telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Po paru dniach minsie zmienilo :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Telefon mam prawie od miesiąca w domu a cały czas jest Order Outbound

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@dziamot

Mógłbyś coś sprawdzić? Masz taki przycisk "Service request" w zakładce "My orders"?

Druga rzecz. Wejdź na Support i spróbuj wybrać z listy "Repair, Replacement" I zobacz czy masz jakiś numer w polu "Order number"

Chcę zwrócić telefon ale nie mogę utworzyć ticketa i podejrzewam że to właśnie przez ten wiszący status zamówienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

@stark2991 nie mogę zrobić tak jak mówisz bo w ich systemie jest że jeszcze nie mam tego telefonu. W op3 którego też mam na liście jest przycisk do RMA który służy do tych celów. W twoim przypadku i chęci zwrotu radzę napisać na czacie do suportu bo to jest ta sama droga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@dziamot

Pisałem do tych "ekspertów" i mi kazali czekać aż się status zmieni. Ale widzę że będę musiał ich poatakować znowu bo nie będę czekał do nowego roku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Musisz zmieścić się w 15 daniach bo później tylko gwarancja, atakuj ich, jak masz czekać na zmianę statusu to niech ci go zmienią bo ty towar już masz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin

@stark2991 Status może Ci się nie zmienić. Ja mam przy OPO cały czas Order Outbound. Jak jest Order Received to pojawia się Apply RMA.

Edytowane przez pantin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam chyba podobnie. Nie zauważyłem tego, póki nie przeczytałem tego tematu i teraz mnie drażni lekko :/  Damn you  @stark2991  :P Nie wiem czy u mnie jest tak samo intensywny efekt jak na zdjęciach  @stark2991 , ponieważ różnymi aparatami robione, a u mnie na moich zdjęciach mocniej to widać niż w rzeczywistości. Fakt, że musiałem się przyglądać mocno i gdyby nie wątek, to pewnie bym nie zauważył 
    Jest to widoczne tylko przy motywie domyślnym, jak jest kolor szary tła skrótów na belce. Przy motywie ciemnym, gdzie jest wszystko czarne nie widać różnicy w podświetleniu, pewnie dlatego, że AMOLED, więc czarny piksel jest wyłączony. Znowu biały wtedy bardzo mocny (przy dużej jasności) i napisy białe mają taką poświatę.

U mnie wygląda to tak (sorki za jakość, na szybko J5 2017 robione):

Spoiler

ju8j6Kbh.jpgp3k8Jqzh.jpgsPAf84wh.jpgvvOHXnUh.jpgX4w3gW4h.jpgqySbKyPh.jpg

@stark2991 Power AMP to akurat kiepski program, tez go zainstalowałem i tam raczej tło nie jest jednolite, poobracaj sobie z telefonem to zobaczysz, że te jasne miejsca sie zmieniają.

W moim przypadku chyba jest to na tyle słabe, że raczej nie warto zwracać (wczoraj go dostałem), ponieważ mogę nawet gorszy egzemplarz dostać. Jest w ogóle coś takiego, że piksele się wygrzeją i różnica całkowicie zniknie? :E 
    Wydaje mi się, że pewnie każdy to ma, ale nie zwraca uwagi i nie przygląda sie szczegółowo z odległości 5 cm. 

Edytowane przez damianeq89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

Twój nie wygląda na taki zły, chociaż ciężko ocenić. Jeśli chcesz dokładnie sprawdzić to tu jest taka strona z szarymi planszami, po prostu przewijaj w dół, najlepiej na niskiej jasności:

http://www.nullabletype.co.uk/static/styles/blah2.html

A jak nie chcesz to nie patrz bo już nie odzobaczysz ;)

U mnie w PowerAmpie jaśniejszy jest cały czas ten sam róg niezależnie od orientacji

dodana zawartość

Pogadałem z miłą panią na czacie i wreszcie konkrety. Utworzy dla mnie RMA. Dowiedziałem się też, ze jeśli telefon przejdzie inspekcję, a sprawdzają uszkodzenia fizyczne i zalanie, to zostanie wymieniony od ręki. No zobaczymy, jeśli tak to super by było.

Koszty wysyłki pokrywa OnePlus na terenie Unii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sonic87

Ja mam takie pytanie...na czym polega wasza wada wyświetlacza? No właśnie przyszedł mi mój tel i jestem ciekawy czy z nim wszystko ok ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi