Skocz do zawartości
stark2991

Wada wyświetlacza - zwrot telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, dziamot napisał:

Na wymianę całego telefonu to bym nie liczył za bardzo 😀

Jeśli wymienią ekran to wystarczy żeby przekonać mnie do kupna w przyszłości Oneplus 7 😃

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kulfi82

Dzień dobry, czy ktoś już zaliczył z 5T dzwona i zna koszt/procedurę jego wymiany w przez oficjalny kanał? U mnie poszła sama szyba, amoled jest cały więc z telefony da się normalnie korzystać. Ale pająk wkurza na tak łądnym telefonie :(

Odpowiedź serwisu OP

--------------------

Thank you for waiting, estimated is EUR 79.00. The price stated includes  estimated price of spare parts, labor and VAT. We will be covering the logistics fee. However, if there are other parts found to be faulty after inspection, the price could be higher. 

Please see below for a quick step by step tutorial for creating an RMA:

Step 1: Head over to your my [orders page] (https://oneplus.net/sales/order/history) and click the 'my orders' button and identify the device you would like to service to begin your repair and warranty claim.
    Step 2: Select RMA Type. You can select Repair.
    Step 3: Choose the Items
    Step 4: Fill in Reasons and upload attachment
    Step 5: Confirm the email
    Step 6: Choose or input an address
    Step 7: Submit the RMA request

If you successfully submitted the RMA, you can find it under My Account > Service Request.
    Then  wait for 24-48 hours, the courier will pick up the device. Time frame is 2 business days for inspection then service center will email the final quotation. If the customer agrees with the quotation, it will take 2 business days to repair the device. Shipment after repair would take 3-7 business days.

If customer wants to get the device unrepaired, it would take 3-7 days to ship it back. 

Edytowane przez kulfi82
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    filjusz

Spodziewałem się, że ceny części będą znacznie wyższe. Jestem pozytywnie zaskoczony, bo części zamienne chodzą drożej na Alie niż ich ze strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Ale zwróć uwagę  że te ceny są bez kosztu transportu oraz bez robocizny. Myślę ze ok 110€ będzie koszt wymiany wyświetlacza ze wszystkim. Ale nie zmienia to faktu że nie opłaca się wymieniać tego samemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dominoj97

Ale w odpowiedzi napisali przewidywaną cenę z robocizną itd...
    Ja też uważam te ceny za w miarę uczciwe.

Wysłane z mojego OnePlus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    filjusz

Zrozumiałem, że to jest całkowity koszt (tak wynika z ich strony i opisu). Dobre ceny, szczególnie, że w takim 1+5T po dwóch latach można wymienić baterię i śmigać dalej. A ceny są lepsze niż te na częściach nieoryginalnych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi