Skocz do zawartości
Gwozdek

Wady i usterki wyświetlacza/panelu dotykowego.

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Jeśli zauważyłeś w działaniu swojego wyświetlacza jakieś nieprawidłowości, to opisz tutaj swój problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

Miałem wcześniej OP5t, sprzedałem z tego względu

Kupiłem Mate 10 Pro i jest też tak samo. Zagłębiłem temat i to jest wina wyświetlaczy OLED. Dzisiaj byłem w kilku sklepach i każda jedna sztuka miała mniej lub więcej widoczną tą wadę.

Poniżej dalej link gdzie można wejść na stronę, zjechać w dół, wybrać szarość i zmniejszyć podświetlanie do minimum ale najlepiej w całkowitej ciemności
    http://www.nullabletype.co.uk/static/styles/blah2.html

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz taki jak w oneplusie to oddawaj.ja bym godziny z nim nie wytrzymał.Moj na szczęście jest prawie dobryTeż ma delikatnie inny odcień prawa strona na szarym tle ale nie na tyle żebym sobie tym głowę zawracał.

Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

U mnie jest też lepiej niż na OP ale... Wiedząc o tym, już nie mam komfortu użytkowania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wszyscy maja taki wyświetlacz? jak w sklepie sprawdzałeś jak jasno od lamp? i na jakim tle? kurczę te wyświetlacze to wszędzie coś z nimi nie tak. płaci się kupę kasy a tam jak nie powidoki to takie mazaje albo jakieś różowe,:ayfkm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już się prawie przestałem takimi rzeczami przejmować bo bym tylko po serwisach latał.czy to zażółcone ekrany w iPhonach czy gradienty na szarym tle w amoledach,zawsze coś jest nie tak.

Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin
    wszyscy maja taki wyświetlacz? jak w sklepie sprawdzałeś jak jasno od lamp? i na jakim tle? kurczę te wyświetlacze to wszędzie coś z nimi nie tak. płaci się kupę kasy a tam jak nie powidoki to takie mazaje albo jakieś różowe,:ayfkm:
    Mam znajomych w kilku sklepach i mogłem sprawdzić to na zapleczu w ciemności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja trafiłem na OP3t z takim wyświetlaczem i wyminili mi na takiego gdzie wyświetlacz był idealny. ale tam był amoled a tu w 10pro jest oled a te mają problemy właśnie na większych powierzchniach. a jutro miałem brać 10pro a tu taki temat dzisiaj 0_0

tak jak bierzesz ze sklepu to póżniej wędruje po serwisach i nie wiadomo czy coś naprawią,

no to jak każdy coś tam miał to chyba wezmę inny tel,,, tylko co,,,, nawet iphoneX może też mieć taki problem na swoim amoledzie. v30 to prawie wszyskie mają też problem z wyświetlaczem, nawet recenzenci widzieli niektórzy.

dodana zawartość

@Marcinjak na ten link wejść żeby sprawdzić telefon? w przeglądarkę wpisać? nie ma w interfejsie takiej strony żeby był szary kolor?

Edytowane przez skrzydlaty000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój egzemplarz nie ma takiej wady. Sprawdzone w całkowitej ciemności z podświetleniem na minimum. 

Podobne plamy (lub takie same) miałem w PS VITA - wersja z ekranem OLED. Z tego co wiem jest to normalne dla tego typu wyświetlaczy, więc jak ktoś ma to nie ma czym się przejmować.

Edytowane przez Ketsurui3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi