Skocz do zawartości
Gwozdek

Wady i usterki wyświetlacza/panelu dotykowego.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na szczęście tego defektu nie mam, podświetlenie równomiernie rozłożone po całym wyświetlaczu. Żadnych plam

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9 godzin temu, elniunio27 napisał:

Ja na szczęście tego defektu nie mam, podświetlenie równomiernie rozłożone po całym wyświetlaczu. Żadnych plam

a na najniższym podświetleniu włącz folder z filmami i jak będzie włączony ściągnij belkę z powiadomieniami /ustawieiami, oczywiście gdy dookoła jest ciemno, 

@Marcin szkoda że nie jest to wina foli naklejonej na wyświetlacz, w serwisie mogą wymienić na nową sztukę Twój telefon, ja w pierwszej kolejności pogadałbym na czacie z konsultantem online, pasowałoby zrobić zdjęcie Twojego telefonu w tych waruknkach aby było widać defekt, i wysłać konsultantowi, prawdopodobnie wyśle kuriera po telefon a jak nie to trzeba przejejechać się do serwisu huaweia, może tam coś powiedzą ciekawego.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sobie daruje sprawdzanie jeszcze z jakimiś folderami, belkami itd. Skoro na żadnym kolorze i na każdym podświetleniu tego nie widzę to nie ma co na siłę szukać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie to samo przez cały ekran szły 2 równolegle białe krechy widoczne na folderze z filmami na podświetleniu minimum i w zaciemnionym miejscu. Wymienili mi w euro na nowa sztukę od ręki więc sprawdziłem ile tylko mogłem i pojechałem do domu. No ale co wchodzę w ciemne miejsce odpalam folder z filmami i znowu to samo tyle że w lewym górnym rogu default_sad.png Ale są napewno jak nie idealne egzemplarze to bardzo dobre ponieważ moja żona ma niebieski i u niej wcale tego nie widzę. Jutro znowu odwiedzę euro a nowym nabywcą życzę powodzenia bo naprawdę fajny telefon.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed chwilą zrobilem fotkę ekranu mate 10 pro znajomego, mowilem mu żeby tego nie kupował ale się uparł. Teraz już stwierdził, nigdy wiecej chińczyka. Ciekawostka, ma telefon niecały miesiąc.. porażka...

20180221_203211.thumb.jpg.6e047582655c173cd3e3bd84b61aa9c1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mordrek82

Ale co jest na tej fotce, bo trochę niewyraźne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypalony ekran :poker-face: po niecalym miesiącu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mordrek82

Hmmm, nie widać ze zdjęcia. A tak serio, to cóż zrobić. Zdarza się.... Nie widać na forum, czy to większa skala.
    Chińczyk, Koreańczyk, co za różnica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85
    Napisano (edytowane)
    Godzinę temu, somebody101 napisał:

Przed chwilą zrobilem fotkę ekranu mate 10 pro znajomego, mowilem mu żeby tego nie kupował ale się uparł. Teraz już stwierdził, nigdy wiecej chińczyka. Ciekawostka, ma telefon niecały miesiąc.. porażka...

Ukryj zawartość

20180221_203211.thumb.jpg.6e047582655c173cd3e3bd84b61aa9c1.jpg

I co to ma to rzeczy? Zdarza się w każdym telefonie z AMOLED/OLED. IP X też po niecałym miesiącu padały z wypalonym ekranem. To samo z pozostałymi łącznie z Samsungiem. Taki urok ekranów...niestety.

Oj chyba wychodzi hejt na markę w większości tematów...

Edytowane przez rybus85
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich jestem posiadaczem nowego mate 10 od piątku po przeczytaniu tego wątku i sprawdzeniu mojego wyświetlacza stwierdziłem nierówne podświetlenie z lewego dolnego rogu poniżej fotka pytanko czy jest szansa zgłoszenia przez procedurę gwarancji mi ogólnie to nie przeszkadza najbardziej teraz przeszkadza ta świadomość posiadania tej wady poniżej fotka. Co o tym sądzicie?131653dd7ed425221aff40cf614d7497.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi