Skocz do zawartości
Gwozdek

Wady i usterki wyświetlacza/panelu dotykowego.

Rekomendowane odpowiedzi

@Marcinnie no fajnie to działa i pokazuje tylko jak biorę nowy tel. to jak podłączyć się do sieci? bo nie zawsze jest gdzie i jak, albo ryzykować i w razie co później telefon wysyłać po serwisach albo odpuścić i poszukać coś innego:megusta: 

Z jakiej dystrybucji masz telefon?

dodana zawartość

5 minut temu, Ketsurui3 napisał:

Mój egzemplarz nie ma takiej wady. Sprawdzone w całkowitej ciemności z podświetleniem na minimum. 

jest nadzieja że są też dobre

Edytowane przez skrzydlaty000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

Uwierzcie mi, że każdy ma tą wadę tylko jedni to widzą a inni nie chcą widzieć

Przepuściłem przez swoje ręce 7szt co były otwarte i każdy to miał. OP5t tak samo to ma. Ale tak jak napisałem wyżej. To samo było przy różu w S8/S8+. Też nie każdy to widział ale jak przyłożyło się egzemplarz jeden do drugiego to albo był róż albo było niebiesko. Nie było idealnie biało. Tutaj w oledach jest jak jest. Albo mniej albo więcej ale jest i nie wierzę, że ktoś tego nie ma. Nie mam drugiego tel bo bym wam zrobił zdjęcie ale w sumie są w temacie o OP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ja miałem to w 3t tak jak pisałem i dostałem drugiego i nie było nic nigdzie,był idealny, w samsungu s3 miałem nie plamy a kreski ale już w s8plus było też idealnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

3t miał amoleda tak i i te Samsungi co miałeś więc...??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon kupiłem w RTV EURO AGD. Co do tych plam to tak jak pisałem, miałem na ps vicie więc wiem jak to wygląda i u siebie na pewno bym zauważył gdyby były. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Marcinmasz na myśli że oled z góry jest na przegranej pozycji? często piszą że mate10pro oled a gsmarena pokazuje matrycę amoled w 10pro i wg nich jest taka sama jak w samsungach np.8plus i OP3T czyli Diamond Pentitle,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kupiłem wczoraj nówkę i przy normalnym użytkowaniu nic nie widać ale jak przy minimalnym podświetleniu w ciemności włączy się folder z filmami lub tą stronkę z początku wątku widać było defekt w prawym dolnym roku, dosyć dużej powierzchni (jakoś tak 20% z całości wyświetlacza) ale małem intensywności, więc telefon dzisiaj oddałem a wziąłem drugą nówkę i w drugiej wszystko jest OK!! :) więc zostaje w domu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

Gratulacje. Ja takiego szczęścia nie miałem. Zostawiam jak jest bo i tak co pół roku zmieniam telefon więc przed odsprzedaniem wyśle się na serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki Twojemu wątkowi @Marcin zwróciłem uwagę na ten problem, co pomogło mi go ominąć. ale już nie miałem za dużo nadziei że ta druga sztuka będzie wporządku, i już w myślach miałem że znowu idę ją oddać i wziąć telefon innego producenta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

Czy ktoś już wysyłał na serwis z tą wadą. Sam rozważam tą opcję bo mnie to irytuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi