Skocz do zawartości
Gwozdek

Wady i usterki wyświetlacza/panelu dotykowego.

Rekomendowane odpowiedzi

@darknes76Gdzie kupiłeś, skąd masz telefon? To najważniejsze, może wchodzi w grę oddanie lub wymiana urządzenia. 

Gwarancja - jeśli dołączył byś dobrej jakości zdjęcie wady (to z forum nie jest złe)  do gwarancji to myślę że wymiana wyświetlacza byłaby, możesz zgłosić naprawę na czacie huawei i dołączyć takie zdjęcie, możesz jak masz niedaleko przejechać się do serwisu huawei i normalnie zapytać co możesz z tym zrobić, jeśli chodzi o samą "wadę" to mogę Ci powiedzieć że  wyświetlacze w tej technologi o ile mają dużo plusów to obarczone są właśnie takim widocznym nierównym podświetleniem koloru tylko szarego na najnizszym poziomie podswietlenia, i nie ma wyświetlacza zbudowanego w tej technologi z idealnie równym podświetleniem tego koloru w w najnizszym podswietleniu, borykają się wszystkie egzemplarze mające taki rodzaj wyświetlacza czy to w 10pro, v30 czy OP5t, inne wyświetlacze maja tez swoje zalety i wady żeby nie było, 

Jeśli Ci to przeszkadza a telefonu nie możesz zwrócić czy wymienić sugeruje kontakt z czat wsparciem huawei i przedstawienie sytuacji, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [mention=157264]darknes76[/mention]Gdzie kupiłeś, skąd masz telefon? To najważniejsze, może wchodzi w grę oddanie lub wymiana urządzenia. 
    Gwarancja - jeśli dołączył byś dobrej jakości zdjęcie wady (to z forum nie jest złe)  do gwarancji to myślę że wymiana wyświetlacza byłaby, możesz zgłosić naprawę na czacie huawei i dołączyć takie zdjęcie, możesz jak masz niedaleko przejechać się do serwisu huawei i normalnie zapytać co możesz z tym zrobić, jeśli chodzi o samą "wadę" to mogę Ci powiedzieć że  wyświetlacze w tej technologi o ile mają dużo plusów to obarczone są właśnie takim widocznym nierównym podświetleniem koloru tylko szarego na najnizszym poziomie podswietlenia, i nie ma wyświetlacza zbudowanego w tej technologi z idealnie równym podświetleniem tego koloru w w najnizszym podswietleniu, borykają się wszystkie egzemplarze mające taki rodzaj wyświetlacza czy to w 10pro, v30 czy OP5t, inne wyświetlacze maja tez swoje zalety i wady żeby nie było, 
    Jeśli Ci to przeszkadza a telefonu nie możesz zwrócić czy wymienić sugeruje kontakt z czat wsparciem huawei i przedstawienie sytuacji, 

Telefon kupiony w mediamarkt oficjalna dystrybucja zastanawiam się czy wymiana będzie jeszcze możliwa telefon już skonfigurowany id huawei założone folie zdjęte a jeśli chodzi o gwarancję to tylko wymiana wyświetlacza wchodzi w grę to chyba z tym zostanę zobaczę dziękuję za cenne informacje no cóż dziś już nawet za tak duże pieniądze nie można mieć w miarę idealnego produktu flagowego.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@darknes76Masz miesiąc na oddanie telefonu, od zakupu w MM, możesz też oddać na rękojmi jakby nie chcieli zwrotu, możesz też zapytać się w huawei na czacie co oni na to, a i jeszcze taka kwestia czy widzisz ta różnice podświetlenia tylko w ciemnym pomieszczeniu na tym siwym kolorze na najmniejszej jasności (z tym można jeszcze żyć) , czy też w dzień i kolor szary ma inny odcień calkiem, jest bardziej np. granatowy lub fioletowy. Ogólnie zależy od Ciebie na ile Ci to przeszkadza, mogę Ci powiedzieć że mi zależało aby mieć  mate10pro  że względu na jego zalety znając jego wady jak też zalety i wady innych flagowcow, dopiero czwarty mate10pro u mnie został na stałe ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [mention=157264]darknes76[/mention]Masz miesiąc na oddanie telefonu, od zakupu w MM, możesz też oddać na rękojmi jakby nie chcieli zwrotu, możesz też zapytać się w huawei na czacie co oni na to, a i jeszcze taka kwestia czy widzisz ta różnice podświetlenia tylko w ciemnym pomieszczeniu na tym siwym kolorze na najmniejszej jasności (z tym można jeszcze żyć) , czy też w dzień i kolor szary ma inny odcień calkiem, jest bardziej np. granatowy lub fioletowy. Ogólnie zależy od Ciebie na ile Ci to przeszkadza, mogę Ci powiedzieć że mi zależało aby mieć  mate10pro  że względu na jego zalety znając jego wady jak też zalety i wady innych flagowcow, dopiero czwarty mate10pro u mnie został na stałe
    No właśnie widzę to tylko w ciemności i tylko na kolorze szarym pozostałe kolory są odwzorowane prawidłowo telefon jest naprawdę dobry i jestem z niego zadowolony a wymiana na inny egzemplarz zapewne w 100 procentach może się nie skończyć tylko na jednym, chyba z nim pozostanę bo jak naradzie to jest jedyna rzecz która mnie niepokoi reszta rzeczy jest ok. Tylko jak porównałem podświetlenie z telefonem żony p10 lite gdzie wiadomo jest ekran LCD to trochę wpadłem w zakłopotanie. Z drugiej strony gdybym nie czytał tego wątku to chyba bym tak szybko tego nie zauważył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 minuty temu, darknes76 napisał:

No właśnie widzę to tylko w ciemności i tylko na kolorze szarym pozostałe kolory są odwzorowane prawidłowo telefon jest naprawdę dobry i jestem z niego zadowolony a wymiana na inny egzemplarz zapewne w 100 procentach może się nie skończyć tylko na jednym, chyba z nim pozostanę bo jak naradzie to jest jedyna rzecz która mnie niepokoi reszta rzeczy jest ok. Tylko jak porównałem podświetlenie z telefonem żony p10 lite gdzie wiadomo jest ekran LCD to trochę wpadłem w zakłopotanie. Z drugiej strony gdybym nie czytał tego wątku to chyba bym tak szybko tego nie zauważył.

Pewnie byś tego nie zauważył bo tak jak pisałem wyżej te matrycę u każdego producenta maja taką przypadłość, ja już trafiłem na takie wyświetlacze osobiście w kilku modelach różnych marek, (same flagowce)  a ktoś kto nie zna problemu nie szuka go, najwazniejsze że kolor jest ok, nie masz przebarwień, a jeśli chodzi o matrycę LCD to zgadza się, jeśli chodzi o takie podświetlenie minimalne szarego koloru to jest dużo lepiej niż w oledach i ich pochodnych, ale za to inne wady mają, jak czarny to nie czarny lub na wyższych jasnościach nierówne podwietlenie no i to jeb... Amoledow po oczach kolorami tęczy, bez tego niektórzy nie mogą żyć ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój wygląda ok. 

Screenshot_20180314-014730.jpg

Screenshot_20180314-014723.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Spartan1024 nawet gdybyś miał coś nie tak to screen shoty nie pokażą nam tego i tak ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [mention=441237]Spartan1024[/mention] nawet gdybyś miał coś nie tak to screen shoty nie pokażą nam tego i tak
    Witam ja jednak zdecydowałem że jutro udam się do sklepu i powołam się na prawo rękojmi i zażądam wymiany telefonu na nowy jeśli można prosić o jakieś rady jak poprowadzić temat będę bardzo wdzieczny. Telefon zakupilem w mediamarkcie. Wczoraj na czacie z Huawei po wysłaniu zdjęcia z moim wyświetlaczem pan stwierdził że rękojmia lub gwarancja ponieważ jest to wada fabryczna wyświetlacza. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    umcus

Jeśli nie minęło 30 dni, to możesz oddać sprzęt do MM. Co do rękojmi, to masz prawo żądać wymiany na nowy, a sprzedawca ma prawo odmówić i zaproponować naprawę lub zwrot pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeśli nie minęło 30 dni, to możesz oddać sprzęt do MM. Co do rękojmi, to masz prawo żądać wymiany na nowy, a sprzedawca ma prawo odmówić i zaproponować naprawę lub zwrot pieniędzy.
    Telefon kupiony w zeszłym tygodniu wszystkie folie z przodu i z tyłu jeszcze nie ściągnięte zobaczymy czy będę miał szczęście. Ogólnie nie jestem osobą rozszczeniowa ale w telefonie za ok 3000 PLN to raczej nie przystoi taka wada zobaczymy. Nie ukrywam że interesuje mnie wymiana no ale zobaczymy.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi