Skocz do zawartości
Gwozdek

Wady i usterki wyświetlacza/panelu dotykowego.

Rekomendowane odpowiedzi

@darknes76 mi wymienili na drugą sztukę w MM bo powiedziałem że telefon albo mi wymienia albo oddaje bo skopany wyświetlacz i tyle a nie chce nowego od razu oddawać na gwarancję żeby w nim grzebali tym bardziej że dopiero kupiony,  jakby coś marudzili to wtedy powiedz ze chcesz reklamować na prawach rękojmi i chcesz wymiany sprzętu na nowy ale myślę że nie będzie problemu i telefon Ci wymienia, ?

Edytowane przez skrzydlaty00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [mention=157264]darknes76[/mention] mi wymienili na drugą sztukę w MM bo powiedziałem że telefon albo mi wymienia albo oddaje bo skopany wyświetlacz i tyle a nie chce nowego od razu oddawać na gwarancję żeby w nim grzebali tym bardziej że dopiero kupiony,  jakby coś marudzili to wtedy powiedz ze chcesz reklamować na prawach rękojmi i chcesz wymiany sprzętu na nowy ale myślę że nie będzie problemu i telefon Ci wymienia,
    No dziś byłem oddałem telefon na prawach rękojmi z zaznaczyłem że opcja wymiany na nowy lub zwrot pieniędzy telefon oddany i czekam na decyzje niestety mają na to 14 dni więc zobaczymy.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom1

Witam, w 2 sytuacjach zauważyłem u siebie jasną poświatę na środku ciemnego ekranu:

1) gdy dzwoni budzik

2) w czasie wybierania numeru/rozmowy

O dziwo jest to dostrzegalne nawet na screenshocie, więc może tak właśnie ma być a ja szukam dziury w całym. Sprawdźcie proszę czy u Was też jest taki efekt, czy ekran jest jednolicie ciemny. Dzięki.

Screenshot_20180315-200329.thumb.jpg.4dec55acd3e87e973d5b5175cf0b4847.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9 godzin temu, tom1 napisał:

Witam, w 2 sytuacjach zauważyłem u siebie jasną poświatę na środku ciemnego ekranu:

1) gdy dzwoni budzik

2) w czasie wybierania numeru/rozmowy

O dziwo jest to dostrzegalne nawet na screenshocie, więc może tak właśnie ma być a ja szukam dziury w całym. Sprawdźcie proszę czy u Was też jest taki efekt, czy ekran jest jednolicie ciemny. Dzięki.

Screenshot_20180315-200329.thumb.jpg.4dec55acd3e87e973d5b5175cf0b4847.jpg

To jest efekt motywu, ten screeshot sobie powiększ i przesuń na ekranie, rozswietone miejsce też się przesunie więc to miejsce jest zapisane na zdjęciu, zmień sobie motyw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

@tom1 Zwykły efekt wizualny, tzw. blur. Nie masz się czym przejmować. :) Gdybyś miał jakieś zdjęcie kontaktu, to jego rozmazana wersja byłaby widoczna w tle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom1

@skrzydlaty00

@Gwozdek

Dzięki Panowie! Czyli tak jak myślałem - szukam dziury w całym. Pewnie ze względu na problemy z czasem pracy na baterii, o czym pisałem w innym temacie.

Btw, jeśli ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe sposoby na sprawdzenie wyświetlacza (oprócz oceny jednolitości szarości przy minimalnej jasności patrząc na folder filmy) to dodajcie takie info. Dzięki.

Edytowane przez tom1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [mention=157264]darknes76[/mention] mi wymienili na drugą sztukę w MM bo powiedziałem że telefon albo mi wymienia albo oddaje bo skopany wyświetlacz i tyle a nie chce nowego od razu oddawać na gwarancję żeby w nim grzebali tym bardziej że dopiero kupiony,  jakby coś marudzili to wtedy powiedz ze chcesz reklamować na prawach rękojmi i chcesz wymiany sprzętu na nowy ale myślę że nie będzie problemu i telefon Ci wymienia,
    Witam odnośnie mojego problemu z wyświetlaczem tak jak pisałem miałem nierówne podświetlenie telefon oddałem na prawach rękojmi i został wysłany przez sprzedawcę do serwisu Huawei regionalnego w celu ekspertyzy oczywiście regionalny serwis odbił piłeczkę i wysłali do serwisu centralnego. Finalna opinia że wada wyświetlacza nie z winy klienta. Tak więc wczoraj dostałem zwrot pieniążków i kupiłem nowy egzemplarz. Tym razem sprawdziłem w sklepie jakość wyświetlacza i kupiłem niebieska wersję. Tak informacyjnie serwis wycenil koszt ewentualnej naprawy na 1100 PLN. Całość sprawy trwała w moim przypadku 12 dni od daty oddania telefonu. Tak więc warto czasami walczyć o swoje. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

W dniu wczorajszym oddałem swój egzemplarz do serwisu bo i ja mam problemy z nierównomiernym podświetlaniem. Można zrozumieć, że  telefon może mieć takie problemy ale nie po wyjęciu telefonu zaraz z pudełka. Mam nadzieję, że serwis jakoś temu zaradzi. Bo było by naprawdę żenujące telefon za 2600 i tekst "Ten typ tak MA" 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Mam również to samo.. Bardzo nie równe podświetlanie, na folderze filmy z paskiem w dół są 2 pasy białe przez cały ekran. nowy tel za 2400 z allegro, kupiony jakoś 3 tyg temu.. Jak podjade do serwisu huawei to zrobią to na miejscu? 

Edytowane przez Marcin Kruwczyk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kille

Oddalem właśnie mate 10 na gwarancję do Katowic, będą dzwonić za dzień lub dwa, zastępczy dostałem p9 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi