Skocz do zawartości
Gwozdek

Wady i usterki wyświetlacza/panelu dotykowego.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś odebrałem telefon z serwisu(Q-serwis) w Kielcach i powiem, że jestem w szoku wymienili wyświetlacz na taki co nie ma czujnika zmierzchu bo nie ma funkcji auto w ustawieniach wyświetlacza. Nie dość, że musiałem czekać na wymianę to jeszcze zamontowali wyświetlacz który nie ma czujnika. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na belce też nie ma? Oprogramowanie to jedno a sprzęt to drugie, czujnik jest osobno montowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gwozdek

To jest raczej niemożliwe, abyś dostał telefon bez czujnika. Co najwyżej system, który teraz masz został pozbawiony tego skrótu. W ustawieniach ekranu wciąż powinien być przełącznik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Gwozdek jednak jest to mozliwe. U mnie nawet nie było widać miejsca przeznaczonego na owe czujniki. Właśnie nie ma nic na belce jak i bezpośrednio w ustawieniach ekranu. Robiłem factory reset ze strony telefonu jak i ze strony recovery i pusto. A co najlepiej Panowie czujnik zbliżeniowy co wyłącza ekran podczas rozmów również nie działa 😂😂 dziś znów oddałem tel do serwisu.

Edytowane przez f3llowes1987
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie dostałem tel po 3 dniach w serwisi huawei, wymieniony moduł wyświetlacza oraz tylnia klapka, wieczorem dam znać czy się cos zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
24 minuty temu, skrzydlaty00 napisał:

@Marcin Kruwczyk w jakim mieście oddawales telefon? 

W Katowicach. Na razie wydaję się być lepiej choć i tak nie jest jak powinno.

To wymienili:

+ service report

IMG_20180521_205654.jpg

IMG_20180521_210009.jpg

Edytowane przez Marcin Kruwczyk
Dodanie jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybaczcie jeśli napiszę coś mega oczywistego, bo dopiero zaczynam się interesować Mate 10 Pro. Wygląda mi na to, że to ten sam panel/ekran co w OnePlus 5T? Również 6 cali, również od Samsunga i OnePlus także ma problemy z nierównomiernym podświetleniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dziś odebrałem nareszcie swój egzemplarz z serwisu kieleckiego. Po perypetiach z nierówno miernym podświetleniem oraz nie zamontowanie płytki odpowiedzialnej za auto sciemnianie wszystko jest ok. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ms7

U mnie w Mate 10 Pro ekran wygląda tak jak na zdjęciu.

Na szczęście mam blisko oficjalny serwis Huaweia i w poniedziałek zaniosę do nich Mejta na wymianę ekranu.

Jest duża szansa że po wymianie ekran będzie sporo lepszy? Czy to raczej loteria i może na jednej wymianie się nie skończyć?

IMG_20180616_151921518.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi