Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

DawidOS90

Aplikacja została zatrzymana. Błąd usług google.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem córce na święta tablet Tolino Tab 8 na początku grudnia i wtedy też wszystko poinstalowałem i skonfigurowałem ( korzystałem ponad godzinę i  było ok) , schowałem go i czekał, aż do dzisiaj jako prezent. No i stało się.. Nic nie działa wyskakują błędy przy włączaniu aplikacji. Pokazują się błędy usług google play oraz dot. zatrzymania aplikacji. Czyściłem dane podręczne, przywracalem do fabrycznych, robilem drugie konto google ciagle to samo. Dodaje filmik. Proszę o pomoc :< Pozdrawiam

Torino błąd android.mp4

Edytowane przez DawidOS90

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 24.12.2017 o 12:37, DawidOS90 napisał:

Witam.

Kupiłem córce na święta tablet Tolino Tab 8 na początku grudnia i wtedy też wszystko poinstalowałem i skonfigurowałem ( korzystałem ponad godzinę i  było ok) , schowałem go i czekał, aż do dzisiaj jako prezent. No i stało się.. Nic nie działa wyskakują błędy przy włączaniu aplikacji. Pokazują się błędy usług google play oraz dot. zatrzymania aplikacji. Czyściłem dane podręczne, przywracalem do fabrycznych, robilem drugie konto google ciagle to samo. Dodaje filmik. Proszę o pomoc :< Pozdrawiam

Torino błąd android.mp4

Spróbuj zaaktualizować sklep google  na tablecie z poziomu komputera. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez mam Tolino 8 i tez mam ten sam problem

dodana zawartość

U mnie się uspokoiło 

dodana zawartość

Ale i tak nie działają mi sklep google play i yt 

dodana zawartość

Wylaczam usługi i wlaczalem nie działało ale się udało za którom tam prubą. A inne aplikacje google tez nie działają po mi po pierwszym resecie się zaczęło 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możecie spróbować zainstalować jedną z wersji np. z linku poniżej.

link (na privata)

W ustawieniach tabletu/telefonu konieczna jest włączona opcja instalowania z nieznanych źródeł (Ustawienia->zabezpieczenia).

Po tym wgrać do pamięci tabletu jedną z wersji z linku i uruchomić. W przypadku błędów przy aktualizacji (może nie zezwolić na aktualizację)  należy najpierw odinstalować poprzednią wersję. 

Powinno pomóc :)

Edytowane przez hancock

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

No witam. Mój Tolino Tab 8 też zachorował na to samo. Przypadek taki sam jak w pierwszym poście: kupiony na początku grudnia i cały czas działał, a od jakiś 3 dni kaplica. Żadne resety i przywracanie nie pomaga. Jest na to jakaś rada? I gdzie leży wina: w samym tablecie czy raczej wina androida 4.4.4. Udało się komuś uruchomić to ustrojstwo, czy rzucać z 3 piętra na beton, bo nie mam już sił. I czy jest możliwość wgrania jakiegoś nowszego androida i czy to by pomogło?

Edytowane przez cosmo123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dany2

Czy ktoś robił root i backup tego tabletu. Trochę namieszałem w tym sprzecie, a nie zrobiłem kopi. Wiem mądry Polak po szkodzie, no ale stało się. Instalowałem inny zestaw gapps jako systemowe i już tego procesu nie cofne, a zależy mi na fabrycznych. W razie czego powiem jak zrobić root tego tabletu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi