Skocz do zawartości
Mur7ik

rozwiązany Wymiana SGS5 - 3500zł

Rekomendowane odpowiedzi

rybus85

Pewnie przez starą wersję bluetooth :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

To ja chyba jakiś dziwny jestem xD jakoś kable od słuchawek mi się nie plączą nigdy xD Za to miałem ubaw na urlopie jak kolega brał swoje słuchawki, stację do nich, powerbanka i ładował bo zapomniał w domu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Ja stacji nie mam :) Ładuje normalnie kablem od telefonu :P Rób prace jakieś na działce itp żeby kable nie denerwowały :D

A tak telefon czasem leżał na stole a ja kilka metrów dalej. Nie było strachu że coś mu zrobię albo wypadnie :P Gdzieś do 10 metrów może troszkę dalej nie było problemów. Sterowanie jest,odbieranie rozmów też więc dla mnie git ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Zależy od słuchawek, podejrzewam że masz nauszne, kolega miał dokanałowe, bateria starczała w nich na szalone 3h przy większej głośności. A co do kabla to podrzucę Wam pewnego lifehacka, puśćcie go pod bluzą lub koszulką a zapomnicie że on istnieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Słuchawki BT są wygodne, sam z takich korzystam, niestety żeby zbliżyć się nieznacznie jakością dźwięku, do tej którą oferują słuchawki przewodowe, to trzeba duużo więcej na takie wydać. Więc tu słuchawki BT przegrywają i przegrywać będą, dla mnie jack 3.5 jest podstawą obecnie w smartfonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na Twoim miejscu bym się wstrzymał i poczekał do lutego na galaxy s9 ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7 godzin temu, spec-naz1 napisał:

Słuchawki BT są wygodne, sam z takich korzystam, niestety żeby zbliżyć się nieznacznie jakością dźwięku, do tej którą oferują słuchawki przewodowe, to trzeba duużo więcej na takie wydać. Więc tu słuchawki BT przegrywają i przegrywać będą, dla mnie jack 3.5 jest podstawą obecnie w smartfonie.

Masz rację jednak przyszłość jest taka że to właśnie słuchawki BT będą wypierać przewodowe choćby dlatego że niedługo wszystkie flagowe smartfony nie będą posiadać wejścia na mini jack.

dodana zawartość

34 minuty temu, tweetykrk napisał:

Ja na Twoim miejscu bym się wstrzymał i poczekał do lutego na galaxy s9 ;)

Lub na Huawei P11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Po kilku ślepych naśladowcach złącze słuchawkowe przestało znikać ze smartfonów, nie byłbym taki pewny że zniknie bo nie ma równorzędnego (czy wręcz lepszego) następcy.

Edytowane przez penguino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mordrek82
    Ja na Twoim miejscu bym się wstrzymał i poczekał do lutego na galaxy s9 default_wink.png

Obawiam się że na S9 ten budżet może być za mały.... Co roku flagowiec kosztuje coraz więcej a przecież S8 kosztował na starcie 3699 jak się nie mylę.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet
    Po kilku ślepych naśladowcach złącze słuchawkowe przestało znikać ze smartfonów, nie byłbym taki pewny że zniknie bo nie ma równorzędnego (czy wręcz lepszego) następcy.
    Dokładnie. Po japku głównie chinczyki które od niego kopiuja wszystko co się da zaczęły usuwać jacka. Czytaj Huawei i Xiaomi. Nawet ich nakładki są wzorowane na iOS. Poza nimi jeszcze chyba tylko HTC strzelilo sobie w kolano, jednak ta firma przynajmniej dodaje porządne słuchawki na USB. Apple przestało być innowacyjne gdzieś w okolicach iPhone 6 lub wcześniej.

Poczytałem o słuchawkach na bt, takie które coś tam już grają to minimum 300zl. Chyba że komuś starcza charczki z lidla za 100zl. Sory, ale wydając tyle pieniędzy na telefon to się oczekuje że będzie to sprzęt kompletny, nie upośledzony któremu trzeba dokupić gadżety za kolejne setki złotych.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi