Skocz do zawartości
Mur7ik

rozwiązany Wymiana SGS5 - 3500zł

Rekomendowane odpowiedzi

rybus85

Ja mam jakieś Phillipsy i dla mnie grają dobrze. Nie jestem melomanem ale w zupełności mi to wystarcza :) Najważniejsze że bateria dobra,nauszne i wygodne,sterowanie ,mikrofon do połączeń. No i cena kieszeni nie spustoszyła gdy je brałem ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Parrot Zik - 2.0 lub 3.0 genialna jakość dźwięku, wygodne słuchawki nauszne BT i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Zbaczamy trochę z tematu, ale za to jest bardzo ciekawy:)

Parroty 3.0 fajne, ale bateria na 7 godzin mnie zniechęciła. W moim przypadku słuchawki musiały mieć Noise Canceling i wybrałem JBL Elite Everest 700. Grają fajnie, aczkolwiek porównywalnie z Marshalami które miałem wcześniej na kablu, które kosztowały prawie że 3 razy mniej, więc dla osób którym zależy choć trochę na jakości muzyki, trzeba wydać sporo więcej na takie słuchawki BT, dlatego uważam że jack 3.5 nie zniknie, przynajmniej na razie bo to strzał w kolano, sam na pewno takiego telefonu nie kupie, chociaż mam słcuhawki BT, to przy rozładowanej baterii i tak muszę mieć jack 3.5 aby je podłączyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Wy tak na serio? Polecacie słuchawki za 1000zl które ledwie dorównują lub nawet nie zwykłym na kablu za 300zl? Sory, ale wydając ponad 3 tysiące na telefon to jest czysta kpina. Prędzej bym sobie lufę do ucha przyłożył niż wydał tyle kasy na sprzęt którego nie użyje w nagłej sytuacji bo bateria mu padnie...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

No właśnie o to chodzi, słuchawki BT długo nie dorównają tym grającym po kablu, a te które zbliżają się jakościowo kosztują dużo, więc moim zdaniem jack pozostanie w tych bardziej liczących się modelach.

Wracając do tematu, ja by raczej czekał na s9, cena nawet jeśli będzie przekraczać budżet w niedługim czasie powinna być akceptowalna, tym bardziej że wg plotek specjalnych rewolucji pod względem s8 nie będzie. Ten rok pod względem ciekawych modeli, był nijaki, w zasadzie nie pojawiło się nic co mogło by wywołać lekkie WOW, no może oprócz LG V30 ze względu na jego możliwości muzyczne.

Jeśli autorowi nie pali się na zakupie, to na prawdę warto ten nieurodzaj przeczekać, niż na sile wydawać pieniądze na jakieś półprodukty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, spec-naz1 napisał:

Zbaczamy trochę z tematu, ale za to jest bardzo ciekawy:)

Parroty 3.0 fajne, ale bateria na 7 godzin mnie zniechęciła. W moim przypadku słuchawki musiały mieć Noise Canceling i wybrałem JBL Elite Everest 700. Grają fajnie, aczkolwiek porównywalnie z Marshalami które miałem wcześniej na kablu, które kosztowały prawie że 3 razy mniej, więc dla osób którym zależy choć trochę na jakości muzyki, trzeba wydać sporo więcej na takie słuchawki BT, dlatego uważam że jack 3.5 nie zniknie, przynajmniej na razie bo to strzał w kolano, sam na pewno takiego telefonu nie kupie, chociaż mam słcuhawki BT, to przy rozładowanej baterii i tak muszę mieć jack 3.5 aby je podłączyć

No to będziesz "skazany" na samsungi bo reszta od jacka 3.5 odchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Reszta czyli kto? Chyba chińczyki, które mnie nie interesują a oprócz Samsungów z jacka nie zrezygnowali w LG, Sony czy też powracająca Nokia pomijając resztę firm która mają mniejszy udział w rynku takich jak np Lenovo

Raptem kilka modeli się pojawiło i wszystkie lub prawie wszystkie produkcji typowo chińskiej więc nie wie skąd masz swoją szklana kule, ale z tym całkowity zniknięciem bym się nie zapędzał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet
    44 minuty temu, little.big.conversation napisał:

No to będziesz "skazany" na samsungi bo reszta od jacka 3.5 odchodzi.

Ja tam wolę być skazany na Samsungi niż propagować aplowskie cofanie się w rozwoju :fuckthisshit:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mur7ik

Dzięki wszystkim za porady ;)
    Wybór jednak padł na nota 8-semkę . Spełnia wszystkie oczekiwania + rysik a baterię hmm jakoś przeżyję .. w końcu po coś mam tego powerbanka od xiaomi ;)
    Cena też przyzwoita ;) więc..

//temat do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VstOne

Doskonały wybór!

Wysłane z mojego Note8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi