Skocz do zawartości
Alien_N7

Telefon do 2000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

spec-naz1

Trzeba mieć coś nie tak z oczami żeby chwalić ten ekran w drugim najgorszym smartfonie, który pojawił się w tym roku, czyli G6, bo oprócz paru fajnych opcji, to te podstawowe kuleją.

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andyvip

Za tą kasę masz do wyboru według mnie dwa świetne telefony.
    Pierwszy to Galaxy S7 edge, będziesz zadowolony ze wszystkiego. Z aparatu, wydajności, wyświetlacza i przede wszystkim baterii 3600mah.
    Drugi to oneplus 5T który jest równie dobry jak nie jeszcze lepszy. Z aparatem jest tam coś nie halo.
    Pierwszy używałem 1,5 roku i wiem co piszę, natomiast drugi jest wart polecenia wg opinii innych.
    S7edge mam do dzisiaj pomimo przesiadki na nota8.
    Nie słuchaj głupich opinii że s7edge nie jest warty zakupu. Uwierz wiem co piszę.
    Powodzenia.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Również polecę S7 Edge, telefon naprawdę kompletny, ma wszystko. Może nie wszystko jest topowe, ale w żadnej kategorii nie jest nawet średni, zawsze wysoko. Mi6 to fajny telefon, video ssie jak kolega wcześniej napisał, ale i tak jest lepsze niż w OP5T któremu producent powinien jak najszybciej wyłączyć tą opcję, żeby sobie wstydu nie robić. W Xiaomi brak obsługi B20, jeżeli nie podróżujesz za dużo i nie wybywasz częściej w teren to nie odczujesz tego zbyt mocno, albo nawet wcale. Większości to w niczym nie przeszkadza. No i brak jacka, jest przejściówka w zestawie, ale to moim zdaniem nędzna proteza. Sam telefon też gra dosyć przeciętnie z tego co mówią recenzenci, gorzej niż poprzednik. Z innych fajnych telefonów może HTC U11? Opinie zbiera dobre, ma świetne audio, jest naprawdę szybki, bardzo dobry aparat. Również nie ma jacka ale z tego co pamiętam to w zestawie są słuchawki na USB. Telefon jednak jest dosyć duży i strasznie brzydki, moim zdaniem wręcz obrzydliwy, plecki się świecą jak psu wiadomo co ;) Rozwiązaniem jest etui xD Za 2000 możesz dostać na OLX praktycznie nowego (z przedłużenia) Galaxy S8. Również wart rozważenia.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piwakk

Ja też polecę S7 Edge ;)

Sam stałem jakieś 3 miesiące temu przed podobnym wyborem. W wielu miejscach polecali go i nie zawiodłem się ;)

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokonałem wyboru. Wszem i wobec informuję, że moim następnym telefonem będzie... Galaxy S8.

:wtf2::niedowiary:

Wszystkim tu obecnym dziękuję za sugestie. Leci po piwku dla Was ;)

Edytowane przez Alien_N7
    • Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi