Skocz do zawartości
dszymek

Serwis LG - dyskusja ogólna i pytania.

Rekomendowane odpowiedzi

dszymek

Prosze o wypowiadanie sie wylacznie na temat serwisu dotyczaczego G6

Edytowane przez balwanekbuli
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lg_g6

Witam

Zakupilem telefon z wolnego rynku. Telefon pochodzi z orange i byl brany na przedluzenie do firmy. Mam fakture zakupu z imei i data kupna. Dodatkowo mam taka zolta kartke A4 jako karte gwarancyjna. Jakie bylo moje zdziwienie kiedy bylem przekonany ze na telefony nawet brane na firme od 2015 roku jest 24 miesiece gwarancji a na karcie mam wpisane: LG Electronics udziela gwarancji na okres 12 miesiecy... Dzwonilem do orange i mily Pan powiedzial mi ze na kazdy sprzet jest 2 lata gwarancji nawet na firme procz Apple. Powiedzial ze najwazniejsza jest faktura a nie karta bo moze byc na niej blad. Czy to prawda ? Bo z tego co czytam to mam 2 lata gwarancji ale chcialbym sie upewnic...

Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    potrek

Dwa lata, nawet na baterie itp...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    s6_edge

A skad maz takie informacje ? Czyli karta wydrukowana jest blednie tak jak powiedzial konsultant ?

/edit pisze z konta brata. Z tego co przeczytalem na forum Orange drukuje stare karty gdzis bylo 12 miesiecy gwar. I podaja stare centrum serwisowe CRC Janki... Wiec wyglada ze sie zgadza...

Edytowane przez Kelan
    Nie piszemy posta pod postem. Używamy opcji edytuj. Usunięta zbędna treść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka, mam do was pytanie. Mój LG ma (chyba) wadę wyświetlacza. Biały kolor zostawia takie paski po bokach. Jestem zdecydowany co do wysłania do serwisu, obawiam się trochę po tym co przeczytałem. Na infolinii powiedziano mi, że wysłać mogę do Mławy lub Katowic. Moja karta gwarancyjna jest pusta, bez pieczątki, nic. Czy przyjmą mój telefon z fakturą i pustą kartą gwarancyjną? Czy lepiej udać się do operatora, aby ją wypełnił. Z góry dzięki za odpowiedź

DSC_3880.JPG

Edytowane przez Ka1dowski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dszymek

@Ka1dowski Jezeli na g6 dziala to tak samo jak na innych to wystraczy dowod zakupu i telefon. Ewentualnie jak bedziesz zamawial kuriera ze strony to dobrze jest wydrukowac formularz naprawy i go wypelnic. Wiecej nic nie trzeba. Karta gwarancyjna nie musi byc wypelniona.

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka, to znowu ja. Mam do was pytanie. Otóż telefon wysłałem do serwisu we wtorek (4.07). Telefon dotarł w środę (5.07), a dzisiaj na stronie LG widnieje napis "Naprawa zakończona (sprzęt odesłany)". Niby wszystko okej, ale na mój rozum coś za szybko ten telefon został naprawiony(?). Zwykle widziałem, że telefon trzymają minimum tydzień, a ja mój dostanę najprawdopodobniej jutro (4 dni). Czy to ja jestem zbyt negatywnie nastawiony, czy coś rzeczywiście może na rzeczy?

Edytowane przez Levider
    Usuwam pusty spoiler oraz indeks tekstu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Levider

@Ka1dowski

Nie masz się czego obawiać

Ja wysyłałem do serwisu i też w takim terminie odsyłali

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka, dzisiaj otrzymałem paczkę od LGE, lecz to co zobaczyłem mnie mocno zszokowało. Otrzymałem... Uwaga... Cudzego LG V10. Trochę się zdenerwowałem i obawiam się o mojego G6, gdyż mam tam dużo prywatnych danych. Głupota tych ludzi mnie już przerasta...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze dali ci na czas naprawy drugi telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi