Skocz do zawartości
dszymek

Serwis LG - dyskusja ogólna i pytania.

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku nie ma żadnego wpisu w karcie gwarancyjnej.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie wysyłki do serwisu, nie miałem nigdy telefonu LG.

Myślę wysłać go z powodu słabej baterii (zwykle 3h SoT to jest maks). Musiałbym go używać przez 6-7h to dobiłbym do tych 4-5h.

Druga sprawa to rysujące się szkiełko aparatu - ponoć wymieniają na jakieś inne.

Teraz kwestia jest taka, mam paragon z Play z datą zakupu (i jego ksero, bo już blaknie). Rozumiem, że zamawiam serwis (kuriera) przez Internet i nie mam wpływu do jakiego serwisu to wysyłają? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudali

Jeśli zamówisz kuriera ze strony LG Express to telefon pojedzie do serwisu w Mławie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dudali To dobry wybór czy powinienem wysyłać gdzieś indziej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To bardzo dobry wybór. Już dwa telefony tam trafiły. W tym G6 męża. Tak się stało, że oba telefony mój i męża kupione w marcu tego roku. Mój działa, a mężowi padła płyta główna. W środę trafił do Mławy, w czwartek zrobiony, w piątek odesłany. Trafił do nas w poniedziałek. Telefon nówka. Nowy tył. Chociaż i tak nosimy w pokrowcu i ze szkłem na przodzie. Wcześniej mój LG F70 też tam trafił z niedziałającym dotykiem. Minęło już dwa lata i nadal ok. Akurat ja z serwisem w Mławie nie miałam nigdy kłopotu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LG G62
    8 godzin temu, manfred18 napisał:

To dobry wybór czy powinienem wysyłać gdzieś indziej?

Jako klient indywidualny zamawiający właśnie w ten sposób, czyli poprzez stronę lg to sprawa się zawsze kończyła na aktualizacji oprogramowania serwis Mława. Wracał 2 razy i nic nie zrobiono. Jak reklamowałem przez Orange to ten sam serwis doprowadził go do normalnego stanu, po prostu naprawiono go porządnie tak jak się to należy. Ostatnio też miałem przypadek, że Orange walczyło z serwisami i z 1 do 2 i w tym 2 dopiero zaktualizowali system i na razie jest w porządku. Reklamacje poprzez operatora sieci komórkowej Orange - polecam, bo normalnie są rozpatrywane reklamacje, nie na zbycie klienta i się starają. Jednak samemu nikłe szanse na wygranie sprawy takie są moje doświadczenia właśnie z Mławą:)

Inni użytkownicy w tym z tego forum polecają serwis LG na ulicy Marynarskiej w Warszawie jeśli dobrze pamiętam.

Edytowane przez LG G62
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minęło niespełna 2msc i telefon wraca we wtorek do serwisu. Po naprawie było super. Parę razy kontakt z wodą i komunikat o wilgoci w porcie znikał po dosłownie chwili. Parę dni temu samoistnie wyskoczył komunikat o wilgoci i przez kilka dni brak zmian, ciężko naładować go do 100% szybkim ładowaniem, bo wyskakuje info o wodzie. Przedmuchane sprężarką i przepłukane dokładnie wodą i nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi