Skocz do zawartości
dszymek

Serwis LG - dyskusja ogólna i pytania.

Rekomendowane odpowiedzi

@kucharp  Nie, jest to czyjś telefon z wszystkimi dokumentami. Protokół naprawy, dowód zakupu, opis wady pisany przez właściciela...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to niezły numer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo
    12 godzin temu, Ka1dowski napisał:

gdyż mam tam dużo prywatnych danych

W momencie wysłania telefonu na gwarancję zapomnij o odzyskaniu swoich danych. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@maxprzemo Przynajmniej tyle, teraz zostało modlić się, że mój jest w serwisie, bo jeżeli nie to już raczej go nie zobaczę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ka1dowski
    Pewnie ten ktoś zamiast swojego V10 otrzyma Twoją G6. A tak a propos to nigdy bym im nie wysłał telefonu ze swoimi prywatnymi danymi. Reset do ustawień fabrycznych i dopiero wysyłka.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@waldemark70 to się gościu pewnie ucieszył, zamiast V10 otrzymał G6, pewnie to, że czyjś to już go mało interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo

@Ka1dowski

Tak jak wspomniał @waldemark70 . Nigdy nie wysyła się telefonu do serwisu z prywatnymi danymi.

Serwis nie ma prawa przeglądać czy kopiować twoich prywatnych danych. Więc jeśli przyjdzie im wymienić płytę główną telefonu na której znajduje się kość pamięci, na której są twoje prywatne dane to serwis nie ma prawa czy obowiązku skopiować twoje pliki ze starej kości pamięci na nową.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@maxprzemo  Wymieniany miał być wyświetlacz, serwisowi ufam, ale obawiam się, że mój telefon jest w łapach jakiegoś gościa, który szczęśliwy korzysta z mojej poczty albo konta bankowego :/. Nie wszyscy ludzie są uczciwi i liczę, że jeżeli nie odzyskam mojego G6, to chociaż dadzą mi nowy. 

Edytowane przez Ka1dowski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy jestem jak to się skończy?  Ja również zawsze resetuje tel przed dodaniem do sewis, ale to poboczy temat.

dodana zawartość

1 minutę temu, Ka1dowski napisał:

@maxprzemo  Wymieniany miał być wyświetlacz, serwisowi ufam, ale obawiam się, że mój telefon jest w łapach jakiegoś gościa, który szczęśliwy korzysta z mojej poczty albo konta bankowego :/. Nie wszyscy ludzie są uczciwi i liczę, że jeżeli nie odzyskam mojego G6, to chociaż dadzą mi nowy. 

Radzę szybko zmienić hasła do banku,  poczty i tych stron do ktrych hasła były zapisane w przeglądarce.

Edytowane przez kucharp
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z pewnością to zrobię, jedyny plus, że ja mam dane tego gościa (o ile to on ma moją G6) - numer telefonu, adres etc. Oczywiście zareklamowałem sprawę na reklamacje@lge.pl, Lg sprawiło mi "świetny" prezent na urodziny :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi