Skocz do zawartości
dszymek

Serwis LG - dyskusja ogólna i pytania.

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zawiozlem g6 na serwis z powodu powidokow na ul.Marynarska 21. W dniu dzisiejszym byl do odbioru. Wymieniono panel LCD oraz zlacze ladowania. Jestem zadowolony, Pani ktora obsuguje jest przesympatyczna. Polecam serwis na Marynarskiej.

Wysłano z LG G6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stukłem sobie szkiełko aparatu. W serwisie wycenili mi naprawę na 300zł więc zamówiłem sobie nowe szkiełko oryginalne z tasiemką. Po wyjęciu starego szkiełka obiektyw szerokiego kątu robi troszkę fotki za mgłą, próbowałem je wyczyścić czy coś ale nic to nie dało więc przykleiłem nowe szkło. Myślałem, czy by nie wysłać tego na gwarancję :D co by było gdyby się skapnęli ze coś majstrowane tam było??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LG G62

No raczej tak, skoro fabrycznie zamontowane w telefonie szkiełko aparatu sobie stłukłeś, zrobiłeś sobie 2 w 1 i jeszcze do tego nie działa. Jak już zabrałeś się za własnoręczną naprawę to dlaczego od razu nie wymieniłeś starego szkiełka aparatu na nowe? Telefon jest w ogóle na gwarancji? Jeśli tak to się z nią pożegnaj jeśli coś w telefonie majstrowałeś, bo dokonałeś istotnej ingerencji w telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Założone jest nowe szkiełko. Gdybym wiedział, że telefon robi fotki za mgłą to bym sam nie wymieniał a zobaczyłem to dopiero po zdjęciu starego szkła gdyż na starym szkle była gęsta pajęczyna prawie nic nie było widać jak się chciało fotki pstrykac :D no zostało jeszcze nie całe trzy miesiące gwarancji dlatego też zbytnio nie zależało mi na jej utracie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    srbastek

Nie wiem jak w G6, ale u niektórych producentów jest specjalny klej/marker na śrubkach. Wtedy serwis widzi czy rozbierał ktoś telefon. Ale jak masz na gwarancji można spróbować wysłać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj nie było nic odkrecane tylko odklejone i przyklejone na nową tasiemke oryginalną :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 10.11.2018 o 18:37, bojan89 napisał:

Minęło niespełna 2msc i telefon wraca we wtorek do serwisu. Po naprawie było super. Parę razy kontakt z wodą i komunikat o wilgoci w porcie znikał po dosłownie chwili. Parę dni temu samoistnie wyskoczył komunikat o wilgoci i przez kilka dni brak zmian, ciężko naładować go do 100% szybkim ładowaniem, bo wyskakuje info o wodzie. Przedmuchane sprężarką i przepłukane dokładnie wodą i nic.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Ja mam komunikat o wilgoci tylko z kablem i ładowarką firmy Baseus. Z oryginalnym kablem i ładowarką nigdy nie mam. Dziwnie to wygląda, że biorę kabel Baseus i error, przepinam od razu w kabel oryginalny i nie ma już kłopotu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja oddałem mój tel. do naprawy gwarancyjnej, do sklepu, w którym kupowałem 27.06 i do tej pory tel. nie mam a LG gwarantuje naprawę w 14 dni tymczasem to już 27 dni!

Edytowane przez Ozymandias

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DoNaTeLo

Pisz na e-mail BOK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meagol

Ja skorzystałem z usługi lg express i telefon poszedł do SBE Piaseczno a wysłałem z powodu lekko widocznej białej plamki na ekranie telefon odebrał kurier UPS 20 lipca a wczoraj wrócił wymieniono wyświetlacz telefon wygląda jak nowy

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi