Skocz do zawartości
dszymek

Serwis LG - dyskusja ogólna i pytania.

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, ile wam trzymali telefon w serwisie? Mi juz 5-go miesiąc minął, ani widu ani słychu, na stronie jak podaje imei to napisane że nie ma takiej naprawy

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LG G62

Rękojmia, cz gwarancja producenta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gwarancja, wysłane przez salon plusa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może paczka zaginęła. Nikt Ci nie wywróży z fusów. Pytaj w Plusie niech szukają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Może paczka zaginęła. Nikt Ci nie wywróży z fusów. Pytaj w Plusie niech szukają.
    Hehe nie pytałem o wróżby tylko ile wam trzymali średnio telefon, w sensie czy to normalne w serwisie lg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi miesiąc bo czekali na wyświetlacz ale status był cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LG G62

Grzegorzolek, a co jest napisane w karcie gwarancyjnej? Ta skoro postanowiłeś skorzystać z gwarancji producenta to ona ma tutaj zastosowanie. Przeważnie jest tak, że do miesiąca czasu ktoś ma czas na odpowiedź, a odpowiedź w późniejszym terminie uznaje się za załatwioną na korzyść klienta, czyli, że ktoś się z reklamacją zgadza i naprawia ją na własny koszt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grzegorzolek, a co jest napisane w karcie gwarancyjnej? Ta skoro postanowiłeś skorzystać z gwarancji producenta to ona ma tutaj zastosowanie. Przeważnie jest tak, że do miesiąca czasu ktoś ma czas na odpowiedź, a odpowiedź w późniejszym terminie uznaje się za załatwioną na korzyść klienta, czyli, że ktoś się z reklamacją zgadza i naprawia ją na własny koszt.
    Nikt nie dawał znać czy naprawa jest płatna czy też nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LG G62

Nie zrozumiałeś w ogóle mojego wpisu. Końcówka mojego wpisu mówi o tym, że jeśli Twój telefon był jeszcze na gwarancji, a producent sprzętu nie odezwał się w terminie miesiąca czasu to naprawia sprzęt na własny koszt, czyli koszt producenta, a więc to producent ponosi koszt tej naprawy, nie Ty. Ty ponosiłbyś koszt ewentualnego uszkodzenia mechanicznego sprzętu z Twojej winy, jeśli np. nie wykupiłeś dodatkowego ubezpieczenia na sprzęt lub gwarancja producenta już się skończyła. Zatem, dlatego napisałem o gwarancji producenta, bo nie wiadomo co on tam zastrzegł w tej gwaranci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie zrozumiałeś w ogóle mojego wpisu. Końcówka mojego wpisu mówi o tym, że jeśli Twój telefon był jeszcze na gwarancji, a producent sprzętu nie odezwał się w terminie miesiąca czasu to naprawia sprzęt na własny koszt, czyli koszt producenta, a więc to producent ponosi koszt tej naprawy, nie Ty. Ty ponosiłbyś koszt ewentualnego uszkodzenia mechanicznego sprzętu z Twojej winy, jeśli np. nie wykupiłeś dodatkowego ubezpieczenia na sprzęt lub gwarancja producenta już się skończyła. Zatem, dlatego napisałem o gwarancji producenta, bo nie wiadomo co on tam zastrzegł w tej gwaranci.
    Sory faktycznie troche źle zrozumiałem, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi