Skocz do zawartości
dszymek

Serwis LG - dyskusja ogólna i pytania.

Rekomendowane odpowiedzi

LG G62

Zatem spojrzyj w kartę gwarancyjną, przeczytaj ją i tam powinna być informacja o sposobie załatwienia sprawy, a wszelkie inne sprawy reguluje kodeks cywilny, czego nie uwzględniają przepisy gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da rady, karta gwarancyjna pojechała z telefonem :D

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tsc

Panowie taka akcja. W telefonie zaparowały mi aparaty po kontakcie z wodą. Wysłałem do naprawy gwarancyjnej. Gwarancja odrzucona bo UWAGA: telefon jest zawilgocony.

Mało tego. Telefon teraz nawet się nie uruchamia. Jednym słowem serwis z Piaseczna nie dość, że nie naprawił to jeszcze go zepsuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tsc Ja bym się z nimi kłócił. Producent zapewnia, że smartfon jest wodoszczelny, spełnia normę IP68. Zatem taka sytuacja nie powinna mieć w ogóle miejsca. Kupiłeś wodoszczelny smartfon, do którego dostała się woda - wina producenta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tsc

Muszę uczciwie przyznać, że po wymianie kilku maili uznali reklamacje i telefon jest już w naprawie gwarancyjnej. Szkoda, że musiałem się z nimi o to wykłócać.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Finder

Cześć,

czy ktoś z was wysyłał telefon do serwisu  na wymianę baterii z powodu krótkiego czasu użytkowania? Obecnie przy normalnym użytkowaniu - portale, opera, 2h spotify mam sot  w granicach 2:15. Bez gier, bez wideo. Ściągnąłem Acubattery z ciekawości to po około 14 sesjach ładowania pokazuję teoretyczną pojemność przeliczoną po prądzie jakim jest ładowane na około 2400 mAh. Telefon ma rok i 8 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tsc No i bardzo dobrze zrobiłeś. Szukają jeleni, którzy pokornie zapłacą im pieniądze bez winy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reklamował kiedyś ktoś z Was w serwisie LG telefon z nie Polskiej dystrybucji zakupiony w Bestcena? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24
    Reklamował kiedyś ktoś z Was w serwisie LG telefon z nie Polskiej dystrybucji zakupiony w Bestcena? 

Obilo mi sie o uszy ze ludzie nie mieli problemu. Ja sobiscie ich pytalem co z serwisem LG w Polsce bo mam od nich G6 i V30 oba z regionu DEC (niemcy), to naprawiaja i aby wyslac do naprawy wystarczy ze strony serwisu LG Express zamowic kuriera ktory zabierze telefon do serwisu albo zrobic to przez bestcene i oni zamowia kuriera, czyli serwis LG naprawia telefon. Daj znac jak potoczy sie Twoja sprawa.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    8 godzin temu, marcinb24 napisał:

Obilo mi sie o uszy ze ludzie nie mieli problemu. Ja sobiscie ich pytalem co z serwisem LG w Polsce bo mam od nich G6 i V30 oba z regionu DEC (niemcy), to naprawiaja i aby wyslac do naprawy wystarczy ze strony serwisu LG Express zamowic kuriera ktory zabierze telefon do serwisu albo zrobic to przez bestcene i oni zamowia kuriera, czyli serwis LG naprawia telefon. Daj znac jak potoczy sie Twoja sprawa.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Tzn narazie robię rozeznanie bo myślę nad kupnem G8s właśnie z Bestcena a moje wszystkie LG, które miałem zawsze lądowały w serwisie z jakiegoś powodu to pewnie mój przyszły G8s też trafi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi