Skocz do zawartości
dszymek

Serwis LG - dyskusja ogólna i pytania.

Rekomendowane odpowiedzi

leider
    Napisano (edytowane)

W takim razie wszystkiego najlepszego :D

PS. Ja bym nie pisał maili tylko od razu dzwonił na infolinię i robił rozpierduche. W takim przypadku po dobroci się nie da, ludzi błąd ale dlaczego Ty masz być za to w plecy bo ktoś się pomylił? Poza tym w takich firmach nie ma miejsca na jakiekolwiek tego typu błędy. 

I dzwon jak najszybciej bo faktycznie Twój telefon może być gdzie indziej. 

W takim wypadku życz sobie nowego 

Edytowane przez leider
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej, dobiłem się do nich, mam odesłać V10 i jeszcze w tym tygodniu mam dostać mój G6 (czyli jest u nich ). Zedytuję jak go otrzymam. Albo i nie tego :D

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paulr

moja g6 padła.. wymiana płyty głownej w Katowicach oddany i odebrany osobiście.... na plus to tylne plecy i osłona obok obiektywów nowa, (stara dziwnie szybko bardzo się porysowała) ale ... miałem soft play z funkcją wifi caling, dla mnie przydatne, teraz dostałem soft ee bez wifi caling z play..:( czas naprawy tydzień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RDCX

Czyżby znowu coś skopali w G6? Coś gęsto ostatnio wpisów o tym, że ktoś odsyła zaraz po zakupie fona na gwarę i wraca z wymienioną płytą....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@RDCX U mnie skiepścili wyświetlacz, naprawili w mgnieniu oka, ale wysłali mi nie mój telefon :C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ildest

Czy jest szansa że serwis LG przyjmie telefon na gwarancję (na gwarancji jest imei i data zakupu) ale bez dowodu zakupu? Kupiłem niby nowy na allegro miał mieć gwarancję i ma ale dowodu zakupu już nie. Mogę go odesłać i zastanawiam się czy to zrobić czy jednak zostawić. Czy G6 ma jakieś znane wady fabryczne? Miałem G2 i G4. dwójka działa już 5 rok bez problemów a czwórka z powodu uszkodzonej płyty 3 razy była w serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@ildest Gwarancja głównie uznawana jest na podstawie dowodu zakupu i radziłbym Tobie zażądać takiego dokumentu od sprzedawcy. Ogólnie czy uznają, czy nie należy spytać na czacie LG. Takie pytania to nie na forum, nie jesteśmy jasnowidzami :P

Wady fabryczne? Chyba jeszcze za wcześnie żeby o tym pisać. Chyba nie stwierdzono jak na razie nic, oprócz pękającej/rysującej się szybki aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie od odblokowanie bootloadera. LG otwarcie pisze, że odblokowanie bootloadera unieważnia gwarancję. Da go radę zablokować ponownie, wgrać stocka. Czy jest to wtedy widoczne dla serwisu? Innymi słowy czy LG ma counter w stylu samsungowego "knox 0x1" (fizyczne, nieodwracalne wypalenie ścieżki w procesorze) czy proces jest odwracalny tak aby przywrócony do stocka telefon nie był z automatu odrzucany przez serwis? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djremo

Jest możliwość blokady identyczne jak w lg g4. Czy jest widoczne nie wiem bo nie wiem jakimi narzędziami dysponują i czy coś sie zapisuje dodatkowo. Aby pobrać plik do odblokowania ze strony lg trzeba podać imei i zapisują to w bazie, serwis po podłączeniu telefonu ponoć widzi, że takowy plik został pobrany i może unieważnic gwarncje. Dla mnie jednak pobranie pliku nie jest jednoznaczne z odblkowaniem urządzenia i raczej można odwołać się do przepisów prawa w razie czego. Ja osobiście wysyłałem lg g4 na gwarance z odblokowanym bootloaderem bo padła płyta i naprawili, odblokowałem ponownie i pod koniec gwaracji wysłałem na powidoki i również naprawili. Więc gwarancja gwarancji nie równa. Jedny robią innym nie

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli nie wiadomo ;) W Samsungu knox 0x1 dla mnie dyskwalifikuje i właśnie waham sie pomiędzy o+ 5 , a G6. o+ 5. Oneplus na stronach pisze oficjalnie, że odblokowanie bootloadera nie unieważnia gwarancji (no ale to jakby telefon dla modderów). G6 jednak trochę lepszy (mimo gorszego procka) i da się wyrwać za 415 eur na Amazonie (vs 499EUR za o+)...

Edytowane przez snajder
    literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi