Skocz do zawartości
dszymek

Serwis LG - dyskusja ogólna i pytania.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dodam taką informacje. Ostatnio często się pojawiają informacje co i jak z serwisem jeśli chodzi o wady wyświetlacza. 
    5 dni temu przyjeliśmy na salon LG G6 na serwis.
    Opis usterki podany przez klienta:

Telefon posiada białe plamy na ekranie, które widać po głębszym wpatrzeniu się w ekran, szczególnie na jasnym tle.

Telefon dzisiaj wrócił z serwisu.

Wymieniony wyświetlacz na nowy.
    Jak by kto pytał: serwis obsługujący Mława

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Co innego biale/zolte plamy a co innego powidoki a co innego rozswietlona krawedz.
    Serwis bez "ale" zrobi plamy na gwarancji przez wymiane ale powidoki i rogi lekko roswietlone juz bedzie marudzic.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Część, czy orientuje się się czy są jakieś autoryzowane serwisy oprócz tego w Mławie? Interesuje mnie Trójmiasto.

Mam rozbite szkło na z tyłu telefonu i porysowane szkiełko aparatów i chciałbym wymienić te elementy bez utraty gwarancji.

Szukałem serwisów na stronie LG ale nic tam nie znalazłem, czyżby był tylko jeden serwis w całej Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    srbastek

@konrflis szukaj serwisu na stronie LG. Co większe miasto są serwisy, które naprawiają telefony na gwarancji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

A jak lokalny serwis nie da rady to i tak idzie do centralnego serwisu w mlawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co się troszkę orientuję. Jeżeli telefon nie kupimy w PL czy z Polskiej Dystrybucji a jest on z rynku Europejskiego oraz zakupiony w kraju który wchodzi w skład Unii Europejskiej to gwarancja jest tak samo zasadna. Można oddać do każdego serwisu i muszą telefon naprawić. Ciężej jest jak mamy telefon z USA czy Chin. Tutaj mają prawo nam odmówić towaru na gwarancji i musimy odesłać go tam, gdzie kupowaliśmy.

Druga sprawa. Nie ma znaczenia czy posiadamy paragon czy fv z 23%. Jest to pełnoprawny dokument na który mamy gwarancję w telefonie. Od razu dodam, że nawet "książeczka gwarancyjna" nie musi być podbita. Wystarczy tylko dowód zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Quarantino Dodam, że kartę gwarancyjną można też pobrać i wydrukować po zarejestrowaniu telefonu na stronie LG. Jeżeli ktoś zgubił czy coś tym stylu.

Edytowane przez piotruspan1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aarczi

No to wychodzi na to że powinni uznać gwarancję takiego telefonu kupionego na amazonie. Teraz pozostaje tylko pytanie jaki dowód zakupu wystawia ten sprzedający ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudson

Druga sprawa. Nie ma znaczenia czy posiadamy paragon czy fv z 23%. Jest to pełnoprawny dokument na który mamy gwarancję w telefonie. Od razu dodam, że nawet "książeczka gwarancyjna" nie musi być podbita. Wystarczy tylko dowód zakupu.

Pierwotny dowod zakupu. Slowo klucz - 23%. Niektore sklepy i wiekszosc komisow wystawiaja fakture marza, fakture 0% lub paragon 0%. Aby paragon byl podstawa gwarancji, musi byc na nim 23% vat

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szybkie pytanie, przy odsyłaniu tel na gwarancję trzeba pakować ładowarkę do pudełka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi